Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a főnököm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a főnököm, vagy csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Vagyis már csak múlt időben, felmondtam, de nem akartam rögtön a kérdést bonyolítani.


A volt főnököm 41 éves, én 22. 6 éve vannak együtt a feleségével, szóval még csak nem is régóta. Gyerekük nincs.

Mivel együtt dolgoztunk egész nap, rengeteget beszélgettünk, így mindenféléről, illetve sokat hülyéskedett velem.

Mondta, hogy az első szerelmének pont ugyanolyan hosszú szőke haja volt, mint nekem, azóta nagyon szereti a szőkéket (a felesége is szőke egyébként). Illetve hogy nagyon szép vagyok, arcom, alakom egyaránt.

Soha nem tett semmilyen ajánlatot nekem, arra vonatkozóan se, hogy feküdjek le vele, sem csak úgy sem fizuemelésért, semmiért.

Csak ilyen apróságokat kért, hogy írjak neki képeslapot a nyaralásról, ahová mentem, hozott nekem epret (mert egyszer véletlenül említettem, az a kedvencem), csokoládét, illetve egyszer, amikor rosszul lettem munkában, akkor segített felmennem a lépcsőn meg hozott vizes törölközőt a homlokomra.

Volt, hogy bejött a szabadnapján csak azért, mert látni akart, vagy felhívott telefonon munkaidőben, amikor nem jöhetett.

Egyszer kérdeztem meg nyíltan, vannak-e érzelmei irántam, mert akkor át kell gondolnom, hogy maradok-e, de nem mondott semmi konkrétat, csak annyit, hogy meglehet, és ne menjek sehová.

Illetve megkérdeztem egyszer, hogy azért vonzódik-e hozzám, mert hasonlítok arra a lányra, de azt mondta, nem, hanem azért, mert nagyon tetszik neki a személyiségem (a lányra csak a külsőm hasonlít).


Valóban szerelmes volt belém?

3 hónapot dolgoztunk együtt mindössze


2017. dec. 3. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

"A volt főnököm 41 éves, én 22. 6 éve vannak együtt a feleségével"

Öhm... szerinted? Most komolyan olyan naivak vagytok, hogy beveszitek a főnökök kedveskedő közeledését?

Nyílt ajánlatot csak nem tehet, hiszen azzal a pozícióját és a házasságát is veszélybe sodorná. Arra várt, hogy felajánld magad vagy tegyél valamilyen szexuális utalást neki. Nem történt meg, ennyi.

2017. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondta, hogy az első szerelmének pont ugyanolyan hosszú szőke haja volt, mint nekem, azóta nagyon szereti a szőkéket (a felesége is szőke egyébként). Illetve hogy nagyon szép vagyok, arcom, alakom egyaránt.


Igen, tetszel neki. Nem hinném hogy szerelmes csak nagyon fiatal vagy hozzá képest és ez elkápráztatja. Minden jel arra utal hogy nagyon tetszel neki. Igen...a szemelyiséged khm.. inkább hogy fiatal vagy csinos és az esete. Nem tudom mennyire volt -e hiba felmondani.

2017. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz megítélni de egy dolog biztos. Nem korrekt a tag hiszen ha rádnyomult diszkréten akkor is a felesége háta mögött tette.

Ha már nem szereti a feleségét és uj barátnőt akar jelenesetben tételezzük fel és úgy is néz ki hogy beléd szeretet akkor nem korrekt.

Mással is eljátsza majd?


Kemény dolgok ezek itt mérhetp le ki milyen ember.


Ha nekem feleségem van akkor szeretm és őszinte vagyok vele, ha el akarom hagyni valamilyen ok miatt az a minimum hogy elengedem őt és mindeketten új életet kezdünk.


Bár én amúgy sem vagyok az a fajta kitartanék a feleségem mellett és szeretném, próbálnánk megoldani a hibákat nem tetszéseket.

2017. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak arra egy remek példa, hogy manipulálják a 30-as, 40-es meglett fickók a jóval fiatalabb lányokat, rángatják őket, mint egy marionett-bábut, azok pedig érzelmileg természetesen totál felkavarodnak, és sokszor bele is bolondulnak a pasiba. Benned is láthatóan elég mély nyomot hagyott ez a dolog. Kicsit bolondított, szédített, egot tuningolt, érezte valószínűleg, hogy meglehetnél neki, ha bedobná magát, de mindeközben otthon várta az asszony, úgyhogy nem akart(vagy nem mert) továbblépni ennél.


Úgyhogy ne legyenek illúzióid - miközben te szerelmet képzelsz a dologba, azalatt te végig csak manipulálva voltál. Egy negyvenes pasi úgy hülyít egy huszonéves lányt oda meg vissza, ahogy csak akar és közben még jókat kacarászik is rajtad.

2017. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Itt nem akor volt a lényeg hanem hogy házas a tag és közben meg kábítja a fiatalabb lányt.


Más lenne a szituáció ha nem lenne házas akkor szimpla kapcsolatkezdeményezés.

2017. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem szerelmes beléd, csak manipulál, mert megteheti, mivel vevő vagy rá. Maximum csak megdugna.

Egy kicsit is értelmes középkorú pasi nagyon jól tudja, mivel lehet beetetni egy tapasztalatlan, naív lányt.

Bár még az is lehet, hogy megdugni sem akar, csak színesebbé tenni a munkaidejét.

2017. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nyugdj meg szerintem már nem aktuális a kérdésed mert a helyedre azóta felvett egy másik huszonéves buta szőkét akit szintén hülyít.
2017. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azt mondta,amit hallani akartál,hátha megkapja a hamvas puncidat.Ez a legvalószínűbb,minden más csak rizsa.
2017. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!