Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ti benne maradtok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti benne maradtok úgy egy kapcsolatban ha nem vagytok szerelmesek a nőbe?

Figyelt kérdés

Úgy értem találkozgattok egy nővel aztán összejöttök, eltelik pár hónap és ha nem vagytok belé szerelmesek, ha nem szeretitek akkor is együtt maradtok vele? Ha igen miért?


Tegyük fel: Nincs közös gyerek, nem éltek együtt még és csak heti két napot tudtok találkozni. És NEM a szex miatt vagytok vele, mert azt bárkitől megkaphatnátok. 20-as éveitek elején jártok.


2017. dec. 10. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól érezzük magunkat együtt, miért ne? Nem kell ahhoz szerelmesnek lenni.
2017. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Mert ettől mèg szeretem és fontos számomra ő hogy kitartsak mellette.
2017. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak pár hónapról lenne szó, akkor kilépnék, sőt, nem is húznám ennyi ideig. Viszont ha már évek óta együtt vagyunk, és a szerelem átcsap mély szeretetbe, akkor nyilván folytatnám.
2017. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De hát akkor lényegében szereted azt a másikat nem? Ha jól érzed magad vele akkor valamilyen szinten szereted is nem?
2017. dec. 10. 22:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Más az, hogy szeretek valakit, és más az, hogy szerelmes vagyok valakibe.
2017. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Én ezért szakítottam az exemmel, mert minden tök jól működött, nyugalom volt és harmónia. Szerettem, kötődtem hozzá, jól éreztük magunkat, viszont a közelében sem volt annak a lánynak, akiért évekig rajongtam. Nem volt művész, nem rendelkezett kifinomult zenei ízléssel, nem volt kifejezetten okos, művelt. Nem volt vegán, nem volt két méteres pitonja...stb, akármi ami miatt különlegesnek éreztem volna. Egy szóval unalmas.
2017. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És akik szeretetből vannak vele azok el tudják képzelni hogy ő legyen az igazi. Mármint hogy házasság gyerek stb.?
2017. dec. 11. 06:38
 8/16 anonim ***** válasza:
van aki évekig is benne marad , mert nehezére esik megbántani egy női lelket aki belé van habarodva.
2017. dec. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát ízlések és pofonok.

Nekem a 6-os által írt jelzők inkább taszítóak és kerülöm az ilyen emberkéket, mert az én szememben nevetségesnek, műnek hatnak ( "művész" - ez már alapból-, 2 méteres pitonnal, a vegán meg feltezsi az i-re a pontot. :D ).


Múltkor egy kocsmába mentünk be a barátnőmmel, egy csávó kalappal a fején(!), egy könyvet olvasott, sállal a nyakában, a lerobbant kocsma közepén. Minek kell fals képetvetíteni?

Ez asztán full természetes és biztos önmagad adása, wow... Hagyjuk már.


Na de nem vagyunk egyformák, ami engem vonz, az mást taszít, ami engem taszít, az msnak lehet vonzó. :)


Egyébként ismerek olyat, aki már évek óta él a barátnőjével és nem szerelmes belé. Valóban el lehet évekig lenni így.

Azt nem tudom, hogy házasság lesz-e belőle.

2018. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ebbe vagyok 23 éve és csak egyre rosszabb.
2018. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!