Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ti benne maradtok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti benne maradtok úgy egy kapcsolatban ha nem vagytok szerelmesek a nőbe?

Figyelt kérdés

Úgy értem találkozgattok egy nővel aztán összejöttök, eltelik pár hónap és ha nem vagytok belé szerelmesek, ha nem szeretitek akkor is együtt maradtok vele? Ha igen miért?


Tegyük fel: Nincs közös gyerek, nem éltek együtt még és csak heti két napot tudtok találkozni. És NEM a szex miatt vagytok vele, mert azt bárkitől megkaphatnátok. 20-as éveitek elején jártok.


2017. dec. 10. 21:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerelem elmúlik mindig -rózsaszín köd- átalakul szeretetté, ami idővel szerintem sokkal nagyobb kötődést jelent

De pár hónap után ha zavar a társasága akkor hagyjad, de lehet megér egy próbát. Nem egy kettő embert láttam fél év szakítás és persze újra összejöttek ma pedig 10 éve házasok..

2018. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igazából akkor jövünk rá, hogy mit jelent a másik amikor elveszítjük.....
2018. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
És akik benne vannak miért? Ha szenvedtek miért?
2018. jan. 4. 06:41
 14/16 anonim ***** válasza:

Röviden: mert nem szenvednek.


Én sem égek szerelemben, életemben 2 max 3x voltam szerelmes eddig, de mind rossz személybe, aki nem érdemli meg.


Eszemben sincs a szerető kapcsolatomat feladni egy illúzióért, ami amúgy is csak egy érzelmi állapot, ami 2 éven belül véget ér a másiknál is.


A kapcsolatom jó, és nem dobom el akárkiért. Ezt a szintet pedig nem igen tudja hozni sneki ás rajta kívül.

A szeretet és a kötődés tehát bővne megvan az iylen kapcsolatban, ami a lángolód szerelem után jön a legtöbbször- már jobb esetben, mert ha nem jön, akkor ugye szakítanak.


Magyarul rossz kapcsoaltban szakítanak, jó kapcsolatban nem igen. Ez iylen egyszerű.


(Bocs, hogy nőként válaszolok, de biológiai szempontból nincs különbség a férfinél és a nőnél sem a szerelem tekintetében, így értelmetlen a férfiakra vonatkoztatni a dolgot, ugyanezt el tudnám mondani férfi ismerősömről is, aki így él. )

2018. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 a valosag. a tobbiek meg szappanopra sorozatokban erzik magukat.
2018. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez egy elég jó értheto válasz volt :)
2018. jan. 5. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!