Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért mesél erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mesél erről?

Figyelt kérdés

A barátom régen nagy bulizós csajozós volt. 7 hónapja vagyunk együtt. A múltkor szóba jött ez a téma. És elkezdte mesélni hogy nem is emlékszik rájuk és hogy volt pár elszalasztott lehetősége. Kérdeztem hogy büszke rá hogy ennyi csaja volt úgymond? Mondta hogy lényegében igen. Persze reszleteket nem mesélt.

Kicsit bántott is a dolog hogy erről igy beszélt ennyire őszintén.


Ugyanakkor engem is kérdezett erről. Nekem előtte két férfi volt csak az életemben. De mikor mondtam egy két dolgot róluk láttam hogy zavarja. Inkább azt mondta ne meséljem nem akarja hallani.


De hát nyilván én sem az övéit. :D


Minek mondta akkor?


24 éves


2017. dec. 12. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaj, minek jársz egy kisgyerekkel, aki még arra büszke, hogy használhatja a kukiját...
2017. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért mondja mert egy surmó. Hogy lehet valaki arra büszke hogy eddig nem volt képes tartós kapcsolatra (meg szerintem ezután sem lesz). Ha büszke a trófeáira meg sajnálja hogy kihagyott párat akkor te is csak egy strigula leszel a noteszében pár hónap múlva.
2017. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!