Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ciki egy konyvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki egy konyvet venni a kedvesemnek?

Figyelt kérdés

Persze olyan konyv ami erdekli.

Azert gondolom h gaz mert "ez csak egy" konyv? Vagy butasag?

Es meg mit vegyek a konyv melle szerintetek?


2017. dec. 13. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Dehogy az!

En mar kaptam ajandekba vagy 5x is. Regenyt, anatomia konyvet, belgyogyaszati kotetet, tb

2017. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Inkább agyat vegyél magadnak! Egy könyvkedvelőnek ciki lenne a könyv ajándékként?

Normális vagy??


Látom, nem nagyon szeretsz olvasni és még könyvtárba se jársz!


Inkább a felfogásodat tartsd gáznak, mert az!


Egy jó minőségű könyv akár lehet 5-6-7 ezer forint is, de 10 ezer is. Egy regény kb 3-5 ezer forint.

Szóval a könyv mellé nem szükséges más ajándék.

2017. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

buta vagy, ha így fogod fel.

aki szeret olvasni, annak ez remek ajándék.

én évi 100-150 könyvet olvasok el, és mindig örülök, ha könyvet kapok.

2017. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Dehogy az!

Ha személyessé akarod tenni, akkor az első oldalra írj neki valamit, amitől igazán emlékké válik.

2017. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha könyvet kapnék. Ha fel akarod dobni valamivel, akkor esetleg vehetsz hozzá valami szép könyvjelzőt, vagy egy olyan kis olvasólámpát, amit a könyv tetejére lehet tenni, és akkor nem érzed majd olyan magányosnak a könyvet...
2017. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az 5 legkedvesebb ajándékom között 2db könyv is van. És olyan kötetek voltak, amikre nem is vágytam, mert nem tudtam, hogy vannak, de sokat jelentettek mikor elolvastam őket, mert nekem szóltak.



Nem kaptam melléjük semmi mást.

2017. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy könyv önmagában is jelentőséggel bír, főleg ha személyre szabott témát feszeget...
2017. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Húúúúú! Na most nem írom le az első gondolatom. Csak azt, hogy szerintem az a gáz, aki a könyv kapcsán bármi gázra gondol.... Aki meg nem forgat könyvet, arról nem is mondok semmit. :D

Ezzel szerintem mindent elmondtam.

2017. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Koszonom szepen! Mindannyiotoknak ment a zold like.
2017. dec. 15. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!