Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén, egy 29 éves férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, egy 29 éves férfinak tetszhet egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 01:51
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Persze, hogy tetszhet! A szívetek érzése szerint cselekedjetek! Mindkettőtök számára nagyon felvillanyozó ée örömteli lehet ez a kapcsolat! Az e lényeg, hogy egyenrangúan legyetek egymás mellett és a jelent éljétek meg és ne ábrándozzatok azon, mi lesz évek múlva! Mert közben mindketten változtok és máshogy fogtok egymáshoz állni! És lehet az, hogy még szenvedélyesebb kapcsolódásra találtok idővel mert lélektársak is lehettek, de az is lehet hogy külön válnak az útjaitok, de az sem gond, ha addig amit csak tudtatok, egymással szeretetben megéltetek! Nagyon a jelenben éljetek és ne foglalkozzatok a külső ítélkező megjegyzésekkel mert azok nagy része féltékenységből s írigységből mondja amit mond mert nek az élet nem ad ilyen gazdag lehetőséget! Azért ők csak kárognak! Nagyon örüljetek egymásnak! Azon mesterkedjetek, hogy tudjátok egymást még örömtelibbé és boldogabbá tenni! Ezért érdemes igazán élni!!!
2017. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
75%

A kérdésre - miszerint tetszhet-e...- a válasz: igen. Én 43 vagyok, és sok fiatal lány tetszik. Ebben nincs semmi rossz, hiszen rengeteg gyönyörű és csinos lány szaladgál az utcákon. 17 évesen - biológiailag - a legtöbb lány már érett. Szellemileg - és ezt nem sértésként írom - még sok fejlődnivalójuk van. Főleg ma, a 21.sz-ban. Éppen ezért kicsi az esélye, hogy ha összejöttök, egymás mellett fogtok megöregedni.

A nő genetikailag úgy van programozva, hogy a legjobbat keresse, az alfahímet. Neki az a célja, hogy a petesejtjét a legjobb génekkel rendelkező hímmel termékenyíttesse meg. Ez ugyan csak biológia, de hidd el, kihat rájuk. Szóval ha nem vagy alfahím, márpedig úgy vélem a kérdésed és a hozzászólásod alapján, hogy nem vagy az (ne sértődj meg, én sem vagyok az, mégis boldogulok, sőt, életem párját is megtaláltam), ne remélj túl sokat egy kapcsolattól. Nem.lehetetlen, de...

17 évesen még annyi felfedeznivaló vár rá, még annyire izgága, hogy nagy a valószínüsége annak, hogy előbb-utóbb lecserél. A mai világban meg ráadásul csak azt lája, hogy a nők függetlenek, szabadok, és 30-35 előtt nem nagyon akarnak leragadni valaki mellett.

Ahogy fentebb írta valaki: te már rég gyereket akarsz, mikor ő még a csajokkal cicis-popsis szelfikkel gyűjteni a lájkokat a fészbúkon; te a melegvizes medenceben áztatnád megfáradt testedet, ő a homokos bícsen akar domborítani az éhes kanok előtt; te színházba mennél, ő meg a balatonszáundra.

Szóval vigyázz: magasra törsz egy fiatal, csinos lány kapcsolatával, de igen könnyen hatalmasat lehet esni a magasból...

2017. dec. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Helló!


Számomra sem az a probléma, hogy 12 év a korkülönbség, hanem az élethelyzetek különbözősége a probléma.

Ha egy 40 éves egy 28 évessel van együtt, nem gond, hiszen mindketten beállt emberek már, mindkettő hasonló gondolatokkal foglalkozik:munka, család, megélhetés. Így sok a közös felület ami mentén beszélgetni lehet.

És minél idősebbek, annál kevésbé számít a korkülönbség.

A 29/17-tel az a gondom, hogy míg az idősebb már a mindennapok "taposómalmában" él, addig a fiatalabb előtt még minden nyitott. A gondtalan buli, haverok, fanta érzésben él. Még tanulhat 4-6 évet, és utána jöhet a "megállapodás". Teljesen másképpen látja az élet (problémáit) mindkettő.

Mint idősebb ember, természetesen nekem is tetszenek a zsenge fiatalok, mert szépek, üdék, frissek, romlatlanok, ... De gondolkozásuk, problémájuk már teljesen elüt az enyémektől. Mit keresek akkor az ő közegében?

Üdv.

2017. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 seniman ***** válasza:
Miért ne tetszhetne?Én 28 Ő 16 volt amikor megismerkedtünk.Azóta eltelt 12 év,van két gyönyörű gyerekünk is.
2017. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Echnaton válasza:
Üdv! A párom 17 volt, amikor összejöttünk, én 35.Ez 17 éve volt, azóta is együtt vagyunk, februárban fog megszületni a második gyerkőcünk.
2017. dec. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 gabesz147 ***** válasza:

Nem kell mások véleményével foglakozni, ha ti jól megvagytok, nem a külvilágnak kell megfelelni.

Ha esetleg nem tart örökké, akkor is szép emlék maradhat.

Ne mások véleményének akarj, akarjatok megfelelni.

2017. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Nekem volt 18 évesen 35 éves "pasim". Rengeteget tanultunk egymástól, én szexuálisan, ő érzelmileg. Nem bántam meg, sosem fogom, szerintem ő sem. Persze ez ritka, hisz a legtöbb esetben arra kell egy ilyen korú nő, hogy dicsekedhesen a haveroknak. Viszont úgy vélem aki képes 29 évesen erről egy ilyen oldalon kérdezni, az szellemileg nem elég érett arra, hogy eldönthesse mi a legjobb a lánynak. Ergo nem te vagy az... Persze ez csak saját vélemény, de pont ezt kérted.
2017. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Természetesen, nincs korhoz kötve, embere válogatja, hogy kinek ki tetszik. Azt kell nézni, hogy mennyire jönnek ki jól egymással, mennyire illenek össze, így is lehet egy kellemes kapcsolat, ha nem is örökre, de egy időre. Nyilván az se mindegy, hogy egy 29 évesnek csak a 17 éves és akörüli lányok jönnek be, akkor ott lehet valami gond. De ha nem ez a jellemző, de egyszer úgy hozza a sors, nem kell egyből elítélni őt.

Igaz, objektíven nem tudok beszélni, mert velem is megesett, hogy 32 évesen egy 16 éves tetszett meg és viszont. Persze azóta ő rég kiábrándult, de én is rájöttem, hogy úgy se működhetett volna, és nem a kor miatt. Hanem mert teljesen eltérő személyiségek vagyunk. Én konzervatívabb, introvertált vagyok, aki csak kevés emberrel érzi jól magát, de értük mindent. Még ő pont az ellenkezője volt, aki mindenkiben a jót látta és próbált mindenkit a barátjává tenni, nemtől, kortól függetlenül.

Ezért mondom, hogy ha megvan a közös hullámhossz, közös témák, érdeklődés és célok, akkor kortól függetlenül is lehet a dologból valami. Még ha a fiatalabb fél változik is, ahogy idősödik, ez még válhat még pozitívabbá a kapcsolat tekintetében.

2017. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És most szeretnék tisztázni valamit... Én már azóta tudom, hogy tetszik az a lány, amióta megtetszett és azt is tudom, hogy működhet a kapcsolatunk. Én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy hány ember fog ezért elítélni. És ezt most ne úgy értsétek, hogy befolyásolna engem más véleménye, mert nem... Én lesz@rom mit gondolnak mások.

Remélem értitek mit akarok ezzel mondani.

2017. dec. 22. 21:46
 20/21 anonim válasza:

Eddig azt hittem, értem, mit szeretnél, de most elbizonytalanodtam.

Azóta tudod, hogy tetszik, amióta tetszik. Ez már önmagában is érdekes megállapítás. Aztán jön a következő: csak arra vagy kíváncsi, hányan ítélnek el (vagyis ki mit gondol rólad), ugyanakkor lesz@rod, hogy ki mit gondol rólad.

Te magad érted te magadat?

2018. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!