Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy olyan kapcsolat, amelyben mindketten frissen léptek ki az előző,5-10 éves kapcsolatukból?

Figyelt kérdés

A lány novemberben szakított a barátjával 10 év után, a srác a múlt héten a barátnőjével 5 év után, és aztán bejelentették, hogy mostantól ők egy pár.


Elég felfoghatatlan ez számomra, mert én minden szakításomat megszenvedtem, akármelyik oldalon is álltam. Nem tudtam pár héttel, pláne pár nappal a szakítás után más férfiakra nézni. Persze nem vagyunk egyformák, de szerintem a rendes továbblépéshez fel kell dolgozni az elválást, nem lehet fejest ugrani egy új kapcsolatba. Nektek mi a véleményetek erről?



2017. dec. 16. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindig esik egybe a kapcsolat lezárása az érzelmi leválással. Léptem ki én is úgy, hogy 2 hónappal korábban teljesen kiábrándultam a másikból és csak a döglött lovon lovagoltunk, közben meg mindketten leszartuk egymást és csak stresszt jelentett az egész meg nyűgöt, de volt olyan is, hogy lezártunk valamit és rá egy évre is pokolian visszavágytam volna hozzá, csak józan ésszel meggondolva volt működésképtelen (már nem az az ember volt számomra, akibe beleszerettem)... Szerintem ezt nem lehet tudni.


Egy szerelmet el kell gyászolni, ha véget ér a kapcsolat, ez igaz. De nem mindegy,hogy milyen érzelmekkel lépett ki az illető, mennyire van telítődve még a dologgal, mennyire "sérült meg" a végén... Nekem is egy kicsit ijesztő, hogy 1 hónap sem telt el, de már beleugrottak, de tekintve, hogy olyan kapcsolatok is vannak, ahol az illető párhuzamosan szeretőt tart és máshol éli ki a testi-érzemi szükségleteit... Azért ez sem működik egy jó kapcsolat mellett. De ha nincsenek olyan érzelmek, csak a megszokás meg a kötelességtudat, akkor lehetséges, hogy megy így is. Lehet, hogy egy ideje már tartották ők is a kapcsolatot és ez egy hosszú átmenet volt, aminek ez a bejelentés a végpontja.

2017. dec. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemigen, hacsak nem szerelemről van szó. De az ilyen gyors egymásutánban nem szokott bekövetkezni.
2017. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!