Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti azonnal léptek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti azonnal léptek ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Például, ha a lány mosolyog rátok, bejelöl facebookon és tetszik nektek, akkor léptek? vagy ezek a "jelek" teljesen semlegesek?

2015. dec. 24. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Passz, velem nekem nincsenek ilyen tapasztalataim.
2015. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha mosolyog rám nem jelent semmit, ha meg bejelöl akkor írjon rám, hogy minek jelölt be, aztán majd lesz valami.
2015. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
*-velem
2015. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#1 És ha ilyen helyzetbe kerülnél, mit csinálnál?
2015. dec. 24. 16:08
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem
2015. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nap mint nap minden lány rámmosolyog,egész napom ebből állna hogy mindegyikkel flörtöljek?

Nem sokáig kéne dolgoznom....

2015. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha bejelöl FB-on, akkor már igen. Egy mosolygásra azért még nem ugrok, főleg, hogy egy férfi túl gyakran hallgatja meg, hogy "jaj, én csak barátságosan mosolyogtam" :)
2015. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nem! mert akkor meg azt mondja hogy én csak barátilag mosolyogtam rád! mondja ki ha valamit akar
2015. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Lehetőleg igen,vagy minél hamarabb,mert nem biztos hogy lesz több lehetőség.
2015. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

Egy mosoly még semmit nem jelent számomra.

Annyi is lehet, hogy eszébe jutott valami vicces vagy alapból vidám természetű, de nem jelenti, hogy ismerkedni akarna na és pont velem. Sőt, még rajtam is mosolyoghat mert valamit annyira viccesen szánalmasnak gondol rám nézve.


Ha bejelölne valaki facen és érdeklődik felőlem, valamint tetszik is akkor lépnék.

2015. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!