Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A húgom 21 éves, és egy hónapja van barátja. Ő az első barátja soha senkije nem volt előtte. Még csók sem volt.


Na már most a srác 100 km-re lakik és a húgom a hétvégén nagy nehezen kiharcolta anyától hogy ott alhasson.


De anya nagyon ellenezte.


Kinek van igaza? Szerintetek normális hogy egy 21 éves lánynak úgymond ehhez engedélyt kell kérnie? Mármint soha nem volt gond vele. És már 21...


Ti mit gondoltok erről? Kíváncsi vagyok? Szerintetek kinek van igaza?


Kíváncsi vagyok


2017. dec. 22. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok és engem is sokáig irányítgatott, bekorlátozott anyum. Nehezen vívtam ki az önállóságomat, de sikerült. Az egyetlen dolog, amit tehet a húgod: leszarja az anyja beleszólását. Felnőtt ember, azt csinál, amit akar. Persze az édesanyja is akkor fogja felnőtt emberként kezelni, ha a lánya is ehhez méltóan viselkedik. Amíg engedi beleszólni az életébe, addig bele is fog szólni.


Én épp egy külföldi útra készülök egy külföldi sráccal, akivel egyszer találkoztam. Csináltam már ilyet, eleinte nagyon paráztam, de totál feleslegesen. Életem egyik legjobb útja volt. Anyum tud is róla. Persze próbált lebeszélni, így veszélyes, úgy veszélyes, de tudja, hogy egy értelmes, megfontolt lány vagyok és nem tennék olyat, amiről azt gondolnám, hogy hülyeség. Megbízik bennem és tudja, hogy lebeszélni amúgy sem tud, mert felnőtt vagyok, azt csinálok, amit akarok. A te húgod viszont úgy viselkedik, mint egy 14 éves, nem csoda, hogy anyud is úgy kezeli.

2017. dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na azért álljunk meg egy pillanatra. Nem úgy viselkedik mint egy 14 éves. Mert ettől függetlenül ott aludt a srácnal. A viselkedéséről nem írtam egy szót sem. Én itt magáról a szituációról kérdeztem.
2017. dec. 22. 07:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hagyja, hogy beleszóljon az anyja az életébe, engedélyt kér tőle 21 évesen(ez valami vicc?), akkor szerinted felnőttként viselkedik? Mert szerintem nem, de ha fáj az igazság, akkor miért írtad ki a kérdést? Véleményekre voltál kíváncsi, én véleményt mondtam.
2017. dec. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem normális, hogy vki drága a szüleinek

24f

2017. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs azzal baj, ha valaki 18 éves kora fölött sem tojja le a szüleit. Nekem 30 fölött is tud anyukám minden lényegesebb dologról, és természetesen szívesen fogadom a véleményét.

De az, hogy engedélyt kérjek ahhoz, hogy valakinél aludjak? Kicsit nevetséges, és egyben elszomorító. Tipikus példája annak, amikor valakit nem hagynak élni, és uralkodnak felette.


"Na azért álljunk meg egy pillanatra. Nem úgy viselkedik mint egy 14 éves."

De. Ha nem úgy viselkedne, akkor nem "kiharcolta" volna, hanem megmondja, hogy "anya, hétvégén a barátomnál alszok". Ennyi.

2017. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!