Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első látásra szerelem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látásra szerelem, vagy lassan kialakuló szerelem, valamint mikor kezdtek el járni valakivel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddigi tapasztalataim alapján, a lassabban kialakuló szerelem lassabban múlt el.

Amikor első látásra odáig voltam az utolsó exemért, hamar ki is aludt a tűz. 5 hónapos kapcsolat olyan volt mint egy 20 éves megunt kapcsolat.

De ezek az én tapasztalataim.

Az első kapcsolatomnál ki sem mondtuk, hogy járunk. Az olyan természetes volt. Itt alakult lassan a szerelem.

Az utolsónál kb a harmadik randin már kimondtuk. Ez baj volt. Nem hagytunk időt az ismerkedésre.

2017. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első látásra, onnantól jártunk és már rég össze is házasodtunk. Már a gyerekeken is túl vagyunk és nem akarunk válni még mindig.
2017. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolsó: szerencsések voltatok, ennyi az egész. Olyan ez, mint 3 hónap után teherbe esni.


Aztán lehet, hogy életetek végéig boldogan együtt lesztek, de attól még egy idegennek szültél.


Ez a "járás" dolog is ilyen. Össze lehet gabalyodni 2-3 találka után, és be is jöhet hosszútávon, de amikor valakivel megismeritek egymást rendesen (kis túlzással barátok lesztek - azért kis túlzással, mert hetekről, pár hónapról beszélünk) és utána alakul ki a kapcsolat, az biztosabb alapokon nyugszik.


Én ez utóbbiban hiszek, de elsősorban azért, mert nem tudok beleszeretni egy idegenbe. Az csak testi vágy, illetve az én idealizálásom, de nem valódi érzelem egy valódi ember felé.

2017. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akibe beleszerettem eddig, az első látásra is tetszett. Nálam ez a "járunk" dolog nem ilyen konkrét. Talán az első szerelmesebb/őszintébb beszélgetésünknél és a közös tervezgetéseinknél (hogy hova menjünk, mit csináljunk még, milyen jó lenne ez meg ez) a csók után mondanám azt, hogy akkor ez most egy kapcsolat. Addig csak randizgatunk.
2017. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!