Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy amennyi lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nomenesztomen kérdése:

Tudom hogy amennyi lány, annyi "elvárás", de azért elmondaná nekem valaki mik azok a feltételek ami minden lány meghóditásához szükségesek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, ami mindenki számára közös nevező lenne.
2017. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nincs.
2017. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Azért szerintem pár dolog van. Aki lusta válaszolni az minek ír le annyit hogy ilyen nincs? Ha normális lányt akarsz: mindenképp közös nevező a figyelem. A 100%os figyelem. Főleg az udvarlás első szakaszában. Érdeklődj felőle, írd neki hogy jo reggelt, kérdezd meg hogy aludt, hogy telik a napja. Illetve természetesen magadról is mesélj, legyen egy oda-vissza kommunikáció. Találj alkalmat, hogy összefussatok, rendezz igazi randit. Elég csak egy kávézás, ha szereti, aztán egy séta a Dunaparton. A lényeg hogy érezze: időt és energiát áldozol rá, számodra ez mégsem áldozat. Az már igaz, hogy ki a csokit, ki a virágot szereti (ezért kell kérdezni és érdeklődni).

Viszont az első a figyelem, az udvariasság.

21/N

2017. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Magasság, magasság és magasság
2017. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

3-as, nem tetszik, amit leírtál, már nem igaz minden nőre.


Nincs ilyen. Ez a válasz. Nem lustika, válasz.

2017. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekem valaki ezt írogatná reggelente, hogy jó reggelt, hogy aludtál, meg milyen napod volt és társai, biztos, hogy elküldném a halál f****ra
2017. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Pénz.
2017. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3-al értek egyet.

De minden nő más. Nem lehet mindenkit egy kalap alá venni.

2017. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Őszinte érdeklődés iránta és figyelmesség. Egyszerűen nem tudok olyan embert, akinek ne tetszene, hogy valaki meghallgatja őt és emlékszik arra, amit mondott neki, vagy aki úgy kedveskedik neki, hogy az valóban személyre szabott, aranyos, őszinte és önzetlen.:) Ez nem önalávetés, hanem egyszerű érzékeltetése annak, hogy "érdekelsz és tudom, mi kell neked". Ezzel még nem láttam mellélőni senkit. Azzal igen, mikor az illető csak azt hitte, hogy tudja, mi fontos a másiknak és mitől érzi jól magát és puhatolózás helyett rá is erőltette az ölelgetést, az étterembe járást vagy épp az eltúlzott odaadást és önfeláldozást, közben meg egyszer meg nem kérdezte, hogy jól érzi-e magát, meg egyszer nem figyelt arra, hogy az illető mit mondott neki. Erre nemigen lehet mit mondani.
2017. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Amivel engem le lehet venni a lábamról,az,ha tájékozott az irodalomban és töriben(így ismerkedtem meg itt a párommal,hogy ezekről írogattunk) és egyedi humora van.Az altesti humor 80%-a nem humor(kivéve a Hotel transilvánia egyik jelenetében),vagy a Kis Ádám-féle b@zmegolás vagy a Tóth Edut se szeretem(láttam élőben,nem győzött meg).Az angol humort szeretem,de vevő vagyok a morbid humorra is,az iróniára,a szarkazmusra,stb,amihez kell agy is.
2017. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!