Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy két ember tényleg le él egy életet megcsalás nélkül?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűen borítékolható, hogy előbb utóbb úgyis megteszi ahogy telnek az évek ? Akármilye jó ember is.
2017. dec. 31. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen, mi értelme agyalni? Tudni, csak azt lehet, ami már elmúlt.
2017. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Miért ne létezne? Én az exemmel (tudom tudom) 6 évig voltam együtt és eszembe sem jutott megcsalni pedig 17 évesen jöttünk össze ő volt az első meg minden, elvileg nekem hiányozni kellett volna a “kiélésnek” de nem hiányzott és nem is tudam volna megcsalni. Más miatt mentünk szét, de ha a jövőbeli terveink/személyiségünk kompatibilisek lettek volna akkor ha 60 évig leszünk együtt se csaltam volna meg. Pedig van olyan ismerősöm akit pár hónap után csaltak meg szóval ez egyénfüggő.
2017. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is felfoghatatlan, hogy két ember együtt leél egy életet, miközben itt olyan kérdések tömkelegét lehet olvasni, hogy 1-2 hónap után totális elhidegülés van, vagy éppen pálfordulás következik be az egyik fél - vagy épp mindkettő - személyiségében. De ha még élnek a nagyszüleid, esetleg ismersz más idős házaspárokat és őket megkérdezed, tapasztalni fogod, hogy igen, van ilyen.
2017. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

tapasztalni fogod, hogy igen, van ilyen.


esetleg volt ilyen,az őskorban,lassan 2018 ne nagyszüleitekről vegyetek példát önnálló emberek vagytok

2017. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudjatok mit tapasztalok?

Van ket ember meg a kezdeti kod. Minden szep es jo , jonnek a gondok. Itt a pont , hogy szepen kezdenek agyalni : ez mar nem olyan , nincs szerelem , ez se jo /az se jo. Eltelt ket ev es jon a vege. Vagy jon a megcsalas es ugy a veg. Vagy epp vege nincs , de van egy hosszantarto boldogtalan kapcsolatod.

Ha megis vege van , akkor kicsit szenvedsz, majd jon egy uj szemely ,vele az uj kod es minden indul elorol.



(Egyebkent nem vagyok ilyen pesszimista ,de ket napja valamiert tiszta stresszben vagyok :D )

2017. dec. 31. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritkan elofordul :)
2017. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
6 év az azért elég messze van az örökkévalóságtól.
2017. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
mi 30 éve élünk együtt megcsalás nélkül, söt még nem is ábrándultunk ki egymásból.
2017. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En is a napokban ezen gondolkodtam. Mi 3 es fel eve vagyunk egyutt es mar hazasok is. Nalunk minden oke eddig, ferjem nem kacsintgat felre es szeretjuk egymast. De mielott engem ismert borzasztoan sokat csajozott plusz szexkapcsolatai voltak. De allitasa szerint mar megkomolyodott, nem akarja mar azt az eletformat, azerz hazasodott vegre meg es ket gyerekunk is van. Na de neha elgondolkodok h oke most harom evig nem volt semmi gond de eletunk vegeig huseges lesz hozzam? Meg lehet ennyire valtozni h egyaltalan nem csajozik es sose csal meg? Remelem mert tuti nem elem tul ha megcsal.
2017. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szingliként is képes vagyok rá, hogy ne cuppanjak az első hímtagra. Meg a másodikra sem. Ha kapcsolatban lennék, még lenne is egy állandó, amivel bármikor szórakozhatok.:D Ha meg nekem lelkileg nem kielégítő a kapcsolat, nem másnál szoktam vigasztalódni, hanem begubózok és szakítok. Nem vagyok ez a más karjaiba rohanó emberke, lehet, hogy ez ritkaság, de hogy őszinte legyek, semmit sem tud nyújtani nekem egy idegen ember ilyen szempontból, a barátaimmal nem szoktam kikezdeni, egyszerre úgy igazán egy emberhez tudok csak, ami eléggé megnehezíti, hogy bárkibe beleszeressek, ha van párom. Ha meg meglazul a kötelék, nincs kedvem az egész kaocsolathoz. Előbb rúgom fel az egészet, minthogy megcsaljak bárkit. :D De előtte azért megpróbálom helyretenni bármi áron.


Szerintem nem én vagyok az egyedüli ilyen ember.

2017. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!