Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés ha van az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha van az ember lányának egy magas, vállas, iszonyat jóképüférje, aki a farkára támaszkodik ráadásul?

Figyelt kérdés

Nekem nincs , azert kerdem azokat a nöket , akiknek ez jutott , hogy mennyire motiválja öket abban hogy szepitkezzenek , összeszedettek legyenek , kozmetikus , fodrasz , stb milyen erzes hogy minden este egy ilyen pasi vár azágyban ?

( tenyleg az ilyen nõk válasza erdekel csak kivancsi vagyok , nem erdekel az olyan iras h nem jókepu a ferjem de imadom stb vagy h jaj de feluletes vagy stb)



2018. jan. 3. 00:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Semennyire nem motivál, hogy szépítkezzek, mert nem a külsőnk miatt vagyunk együtt. Ugyan úgy szeret melegítőben, kócosan, smink nélkül is. A hajunkat magunknak vagy egymásnak vágjuk, kozmetikushoz nem járok, megoldom itthon. Francnak se kéne olyan pasi, aki csak addig van velem amíg toppon vagyok. Szeretjük egymást, nem azért vagyunk együtt, mert jajj nekünk hasonlóan jó külsejű pár kell. Mivel szerelmesek vagyunk nyilván nem fogunk szétmenni mert éppen a másiknak kócos a haja, vagy nincs kiszedve a szemöldöke.

Ahogy a szex sem azért jó, mert jajj de jó pasival/csajjal vagyok. Hanem az érzelmi töltet miatt. A külső minimálisan befolyásolja csak a szex milyenségét.

2018. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha a kulsö nem befolyasolja a szexet akkor miert kellett neked egy jókepu pasi ? Azert ez furcsa kijelentes , tudom mert volt jókepu baratom es sokat dobott a szexen a vonzalom
2018. jan. 3. 01:07
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Függetlenül, hogy mennyire magas, vállas, stb... Akivel összejövök, annak annyira akarok tetszeni, hogy még az alap igényességemet meg az alap motivációmat is megdobja. Nem azért, mert ő vár az ágyban, hanem van bennem egyfajta tetszeni akarás, hogy büszke legyen a szép, szorgalmas barátnőjére. Az összes párom jóképű volt, fel tudott kapni, magasabb volt nálam és izmosabb, igen, de nem azért, mert csak ilyenekkel állok le, hanem mert épp ők nyitottak felém és tetsszettek nekem egyszerre. És nekik volt elég önbizalmuk, hogy ne nyekergéssel meg szerencsétlenkedéssel teljen a randi. Mindegy.


Szóval csak nekem tetsző férfivel kezdek, ha szerelmes vagyok, akkor mégjobban tetszik, értelemszerűen tetszeni akarok neki. Nem vagyok megfelelési kényszeres, csak nálam ez is a tisztelet és a szeretet egyik kifejeződése. Kozmetikushoz és fodrászhoz nem járok ettől gyakrabban, de mondjuk a ruháimat tudatosabban válogatom össze, mint amúgy, többet kísérletezek sminkkel, teszek a dezodor mellé parfümöt, több ékszert hordok, nagyobb hajlandósággal edzek és az a furcsa, hogy az otthonomat is tisztábban tartom és többet is tanulok ilyenkor. Pedig alapjáraton is maximalista vagyok, csak ilyenkor átváltok sztahanovistába és még vigyorgok is mellé szerelmemben.:D

2018. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Istenem de korlátolt vagy.... Nem KELLETT jóképű pasi. Egymásba szerettünk, ennyi. Nem úgy kerestem párt (sőt egyáltalán nem kerestem de mindegy), hogy na most nekem 10/10es pasi kell. Találkoztam egy emberrel, aki megfogott és beleszerettem. Úgy alakult, hogy jó pasi. És?

Akibe szerelmes vagy az számodra a legvonzóbb ember a világon, még ha nem is a világ legjobb pasija. Ha számodra ennyire a külsőn múlik minden, akkor tényleg felszínes idióta vagy.

2018. jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ha nem kellettt jókepu pasi akkor nem kellett volna irj utolsó valaszoló

Direkt irtam kik irjanak . Úgy latszik nem érted a dolgokat

2018. jan. 3. 01:16
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Szövegértésből hanyas voltál?

Mondom nem úgy álltam az ismerkedéshez, hogy nekem magas, jóképű, izmos férfi kell csak. De mégis ilyen párom lett. De nem ilyen elvárásokkal indultam, mert sz.rok a külsőre.

2018. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek olyan van, amilyet választ.
2018. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Nem értem miért zavar hohy a lányodnak nincs farkara tamaszkodós "jóképúférje", ha ő boldog azzal akivel együtt van.. az számít nem?
2018. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megjelent a 8 ik okos, nem a lányomról van szó de mindegy
2018. jan. 3. 01:49
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

“Az összes párom jóképű volt, fel tudott kapni, magasabb volt nálam és izmosabb, igen, de nem azért, mert csak ilyenekkel állok le,”


Egy ilyen álszent szöveg mellett nehéz volt elsiklani, #3 :D Semmi gond nincs azzal, ha csak jó pasikkal állsz le, de legalább vállald is fel. Érdekes, hogy véletlenül csak jó pasik akadtak horogra. Mondjuk alapjában véve nem nehéz olyan pasit találni, aki magasabb és izmosabb egy lánynál...


Amúgy szexben tényleg nem csak a külső számít. Hiába néz ki jól, ha nincs meg a szikra, a kémia köztetek.

2018. jan. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!