Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kitarthat így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kitarthat így az érzés két ember közt, és tartható a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Két huszonéves emberről beszélünk. Egyikük még tanul, a másik már dolgozik. Kb. 2-3 órára laknak egymástól. Hétköznap nincs sok idejük, így minden bizonnyal csak neten tartanák a kapcsolatot hétközben, hétvégente viszont együtt lennének. Szerintetek így működhet, amíg komolyabbra szintre nem ér a dolog? Értem itt az együttélést.

2017. jún. 24. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jön elő, hogy szinte mindenkinek van egy ismerőse, akinél működik...

Nos, nálam nem működött, és nem is tudok arról, hogy valakinél ez menne. Talán max. akkor, ha nem kérdezősködnek egymástól olyanokat, amikre nem szeretnék hallani a választ. Így viszont milyen működésről beszélhetnénk?



Szóval nem. Nagy valószínűséggel nem menne.

2017. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mcrgt2 ***** válasza:
Persze. Sőtt ha videóchateltek az a legjobb.Meg gondolom hétköznap csak elfoglaltak vagytok nem tudnátok nagyon sokat egyutt lenni igy ertelmetlen lenne. A hetvege jó, én is hétvégente szoktam találkozni a párommal pedig még mi fiatalabbak vagyunk és tökre elvagyunk nem is unjuk meg egymást es nem is logunk egymás nyakába mikor dolgunk van éppen és szerintem ne adjátok fel mert pár év gyorsan eltelik és utána már egyutt lehettek bármeddig már ha ossze szeretnétek koltozni de gondolom igen.
2017. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is a távon lenne itt a legnagyobb hangsúly amúgy. De ha valaki tanul, vagy dolgozik, nem biztos, hogy hétköznap van ideje, mivel ez elfoglaltságot jelent. Inkább azon, hogy a hétvégi rendszer tartható e, amíg nincs fix megoldás.
2017. jún. 24. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Azert a het 7 napjabol csak 2-3-at egyutt lenni meg nem a vilag vege. En meg repulovel plusz atszallassal is 7 orara lakom a paromtol megsem jutott eszunkbe ilyesmi soha.
2017. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!