Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés ha van az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha van az ember lányának egy magas, vállas, iszonyat jóképüférje, aki a farkára támaszkodik ráadásul?

Figyelt kérdés

Nekem nincs , azert kerdem azokat a nöket , akiknek ez jutott , hogy mennyire motiválja öket abban hogy szepitkezzenek , összeszedettek legyenek , kozmetikus , fodrasz , stb milyen erzes hogy minden este egy ilyen pasi vár azágyban ?

( tenyleg az ilyen nõk válasza erdekel csak kivancsi vagyok , nem erdekel az olyan iras h nem jókepu a ferjem de imadom stb vagy h jaj de feluletes vagy stb)



2018. jan. 3. 00:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jóképű volt. Nekem. Mások meg mondtak rá/ránk kígyót, békát.

Olyan is volt, akit nem tartottam annak elsőre, de később a semleges külsőt megszépítette a belső. Vele azért nem lett párkapcsolat, mert van/volt menyasszonya és csakegy baráti ismeretség miatt kerültünk egymáshoz közelebb.


El lehet felejteni, hogy ezen az oldalon tőlem bárki valaha álszent vagy nem valós szöveget olvasson. Amennyire unom az emberek többségét és amennyire magasról szoktam tenni az idegenekre, annyira lesz...om azt is, hogy itt kinek járok a kedvébe majd, értelemszerűen nem érdekem hazudni meg tetszelegni. Fölösleges energia.

2018. jan. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy:

"Azert ez furcsa kijelentes , tudom mert volt jókepu baratom es sokat dobott a szexen a vonzalom"


Ha tudod, hogy milyen... Akkor mi a búbánatért tetted fel a kérdést? Te is valami magát nőnek kiadó komplexusos férfi vagy, igaz?:) Cuki.

2018. jan. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
A kérdés alapján kijelenthetjuk hogy beérett az ÉNB generáció. Ilyen szánalmas, felszines, olcsó "nőket" nevelt ki. Hajrá.
2018. jan. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hat tudod, ha neked egy kapcsolat ennyit jelent, akkor csak sajnalni tudlak.

Erosen ketlem, hogy no vagy.

2018. jan. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Mostani barátom ilyen, előtte inkább csak átlagos férfiakkal voltam együtt.


Nagyon tetszik nekem és persze motiváló, hogy szépítkezzek a kedvéért, de összességében inkább ijesztő. Sosem volt még olyan pasim, akit mellettem bámulnak az utcán, boltokban és flörtölnek vele pofátlanul. Nagyon zavaró. Nem reagál ezekre, de nekem rossz, mivel én tök átlagos lány vagyok, semmi különös nincs bennem. Állítása szerint neki pont ez tetszik, hogy "igazi" vagyok nem mű.

2018. jan. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy a farkára támaszkodik?
2018. jan. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sz.a.r érzés, mert kiderült, hogy egy k..vapecér. Inkább lenne kevésbé izmos és jóképű, de tisztességes és becsületes.
2018. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sikerült egy párkapcsolat alapjainak a lényegét megragadni, gratulálok. :D
2018. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!