Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van a mai legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a mai legtöbb párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Össze jönnek,szét mennek,megcsalnak,vagy egymást csalják,ahelyett,hogy megoldanák a gondokat inkább választanak mást vagy kilépnek,kicsaponganak,stb?

2018. jan. 3. 19:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ma 21:51


Az a baj sokaknak nagy az egoja és kifogásokat gyártanak

2018. jan. 3. 22:49
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja és felelősséget sem akarnak vállalni,jó az a 100 kapcsolat is... nekem eddig 5 barátnőm volt,sose akartam ennyit szóval nekem nem kell 100 kapcsolat
2018. jan. 3. 22:50
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 22:05


De ezt írhatod a hülyéknek,látod rögtön írják hogy ami nem jó minek javítgatni.Csak annyi eszük nincs,nem arra kell gondolni,ha vernek tűrd el vagy lelkileg terrorizálnak akkor áld vagy hja megcsalnak állandóan akkor is bocsáss meg.Hanem hétköznapi gondok megoldására kéne gondolni mert néha azokért is egymásnak ugorhatnak kicsit az emberek,vagy egyéb ilyen dolog.De egyszerűbb kihalni hagyni egy kapcsolatot kiélvezve a rózsaszín ködöt mint később akár dolgozni is azért,hogy a szeret és a kapcsolat meg maradjon.

2018. jan. 3. 22:59
 14/18 A kérdező kommentje:

ma 22:05


Én amúgy nem hiszek ebbe akár 100 szerelemben is mint írta valaki,mert tuti ki lehet égni ott már.

2018. jan. 3. 23:01
 15/18 anonim ***** válasza:
74%
22.05 vagyok. En nem is akarok meggyozni senkit. Ugyis mindenki a sajat meggyozodese szerint el, es a sajat tapasztalatai altal fejlodik, ez igy van jol. En egy 18 eves kapcsolatban elek (elso kapcsolatom), es tudom, milyen nehez ez, lehet, hogy bizonyos szempontbol konnyebb lett volna ezek alatt az evek alatt 6-7 uj pasit beujitani, de a hosszutavu boldogsaghoz nekem nem az kell. Szerintem hosszu boldog hazassagban elni a legnehezebb dolog a vilagon. Komolyan. Nem tulzok.
2018. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

tegnap 23:47


Igen gondolom két ember saját tudattal két természet.De biztos megéri ha benne vagy.

2018. jan. 4. 00:26
 17/18 anonim ***** válasza:

A legtöbb kapcsolatról van szó, nem az összesről.


A legtöbbnek ez az értelme:

1. Elkerülni a nyomort (szomorú, de igaz).

2. Elkerülni a szociális stigmákat (szingli X éves kor után).

3. Bezsebelni a társadalmi megerősítést és elfogadást.

4. Elkerülni az egyedüllétet, mert hát sokan a saját életükkel nem tudnak mit kezdeni.

5. Szex, esetleg kaja.

2018. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17/17 Ez tökéletes rálátás.Megfelelni a társadalomnak amihez nem akarsz amúgy hasonlítani.Mert másképpen gondolkodsz társasági lényként mint egyén ként.Érdekes.Mint társasági lény úgy viselkedsz hogy elfogadjanak támogassanak de mint egyén bizony ez megváltozik.Szerintem jobb lenne ha mindenki egyénként próbálna érvényesülni és sok kapcsolat igazából egyéjszakás kalandá válna amivel szerintem nincs baj.Ha jön egy új dolog az emberek természetszerűen sablonosan viselkednek ami elhárítja a nemkívánt dolgokat ezzel nincs gond de igazából annyira sok új dolog éri az embereket naponta hogy sokan fölveszik ezt a viselkedést (beleszorulnak) és így bonyolítják az ismerkedést a kapcsolatot és valahol a szakításkor látnak tisztán mert ienkor realizálódnak a lelkünkben a dolgok.Válajuk föl önmagunkat ne viselkedjünk sablonosan ezzel nem csak boldogabbak lehetünk egy párkapcsolatban is.Szerintem.A baj az hogy sokszor aki nem viselkedik sablonosan azt kiközösítik.Jó lenne elfogadóbbnak lenni másokkal de ez csak akkor megy ha őszinte valaki.
2018. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!