Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes ezt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ezt még erőltetni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel találkozgatok egy ideje. Több éve ismerjük egymást, ezidáig egyfajta jó ismerősi viszonyban voltunk. Két hónapja elhívott randizni, amire én igent is mondtam, sőt azóta már több találkozónk volt.


A gond az, hogy nem látom hogy bármilyen irányba is eszkalálódna ez a "viszony", és ami igazán bánt az az, hogy noha eredetileg ő hívott el engem, sokszor úgy jön le a dolog, mintha nem is igazán érdekelné ez az egész. A találkozók között alig kommunikálunk, szinte kizárólag én írok rá, vagy keresem meg, nem is igazán érzem a szikrát kettőnk között.


Egyszer már elég komolyan szembesítettem azzal, hogy nem igazán értem a reakciót, meg hogy miért nem keres engem soha, akkor gyakorlatilag könnyek között közölte, hogy még nem volt soha barátja, és nem tudja, hogy miként reagáljon bizonyos helyzetekre, de majd igyekszik változtatni ezen.


Változás továbbra sem történt pozitív irányba, így joggal érhet a vád, hogy biztos, csak én teperek itt, ám nem ütöm meg a szintjét. A helyzet azonban az, hogy szerénytelenség nélkül állíthatom, hogy egy kifejezetten jóképű gyerek vagyok (barátaim, ismerőseim szerint egy tízes skálán legalább 3 értékkel vagyok a csaj felett), valamint meglehetősen intelligensnek és kedvesnek tartom magam. Egyszerűen nem értem a lányt, hogy miért viselkedik így, mert szvsz egy olyan kategóriájú csaj, mint amilyen ő, összetehetné a két kezét azért, hogy egy a "húspiacon" nála ennyivel piacképesebb pasi szeretne kezdeni vele.


Szerintetek túlzott elvárás az, hogy egy kibontakozóban lévő kapcsolatban a felek legalább minden második nap váltsanak pár szót, érdeklődjenek egymás iránt?


Mik a reakcióitok a leírtak alapján?


Köszönöm a segítségeteket!


F/25



2016. jan. 11. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

A lany felenk, te pedig egy egoista, magatol eltelt erzeketlen tusko vagy.

Remelem a lany talal egy rendes sracot, aki ugyan "kevesbe kelendo a huspiacon", mert nem olyan jo a genetikaja, mint amit te kaptal (nem megdolgoztal erte), ellenben nem fogja szivessegnek tekinteni, hogy a lannyal randizik.

Veled csak rosszul jarhat...

21/N

2016. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok az ítéletekkel teli válaszodhoz, de ne rám projektáld a hülyeségeidet!


Egyáltalán enm nézem le őt, írtam, hogy folyton én keresem, kezdeményezek, és próbálom éreztetni, hogy érdekel ő. Ennek ellenére nem értem a reakcióit, mert folyton úgy csinál, mintha ő tenne szívességet ..

2016. jan. 11. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen intelligenciara gondoltal, de erzelmi intelligenciad az 0.


Abba kene hagyni, a csajozos, felszedo mesteres hulyesegek olvasasat es nemi empatiat tanulni, onbizalmat epiteni.


F/27

2016. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem értem miért csesztetitek a gyereket, se nem nagyképű se nem bunkó. Szépen értelmesen, tagolva leírta az egész történetet. Kiderült belőle, hogy csak találkozgatnak sex se volt, de ti már egyből asszociáltok, hogy ő a HVCS csak azért, mert elvileg jobb a genetikája mint a lánynak.

Enyhén nyersen írta le, de belefér.

Szerintem max addig érdemes vele foglalkoznod míg nem találsz olyat aki szeretne is veled lenni, én semmiképp nem foglalkoznék vele komolyabban.

2016. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem értem miért csesztetitek a gyereket"


Ezert: "mert szvsz egy olyan kategóriájú csaj, mint amilyen ő, összetehetné a két kezét azért, hogy egy a "húspiacon" nála ennyivel piacképesebb pasi szeretne kezdeni vele."


En ferfi vagyok, de ha valaki kategoria szerint sorbarendezi a noket azt szerintem ki kellene zarni a tarsadalombol es a farkasokkal megetetni.

2016. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!