Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baratomnak 18. szulinapjara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratomnak 18. szulinapjara ajandekkent magamat?

Figyelt kérdés

(A baratom fiatalabb nalam 1 honappal..) Most lesz a 18.szulinapja.. hatter sztory 6 honapja vagyunk egyutt es meg nem fekudtunk le mert en meg nem akartam es o egyaltalan nem sietetett..Mind a kettonknek ez lesz az elso es arra gondoltam h mi lenne ha a szulinapjan tortenne a dolog hisz ez ugyis a ferfive valasa meg ilyenek.. Ti mit gondoltok nagyon sablonos lenne?

18L



2018. jan. 8. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Te ismered, legalábbis nálunk jobban ismered. Ha úgy gondolod, örülne, akkor legyen így! Csak az a gond, hogy az (jó esetben) neked is ajándék lenne, pedig neked nincs születésnapod.
2018. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Egy PS4-nek jobban örülne.
2018. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Szupcsy ötlet,szerintem egy fiú nem kaphat ennél jobb ajándékot a 18. szülinapjára :) én jogosítványt kaptam, pedig egy barátnőnek jobban örúltem volna, hát még egy ilyennek :D
2018. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ennek minden fiú örülne.
2018. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan örülne neki.

Melyik srác nem?


22/N

2018. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Csak nehogy a haverok is leszervezzék neki ugyanezt a programot :P
2018. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem teljesen ötlettelen és sablonos "ajándék". Mi lenne, ha te azt kaptad volna karácsonyra, hogy jól seggberak?
2018. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Jó ötlet, és talán a legszebb ajándék. De mégis kell valami kézzelfogható is, ami praktikusan legyen egy kisdobozos gumi. Ebből kitalálja miről van szó :)


És hogy tényleg ajándék legyen belőle, ne pedig lelkiismeretfurdalással keveredjen évekkel később is, nagyon figyelj arra, hogy neked is jó legyen. Ha véletlen nem lesz orgazmusod nem tragédia, de szépen mond vagy csináld azt ami neked jó, és legyél te az aki először elmegy ha csak egy mód van rá! Egy normális férfinak az a legjobb érzés, ha a nő is elmegy.

2018. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Borzalmasan kikormolnálak a srác helyében.
2018. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Több éves börtönböl hazaérkezik a férj. Egy apro gyerekkel több van.

-Megcsaltál asszony?

-Á, dehogy, csak olyan nagy szegénységben voltunk és meglátogatott a sogor. Valamivel csak meg kellett kinálni!

2018. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!