Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek hogy történt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nomenesztomen kérdése:

Nektek hogy történt az első alkalom mikor szeretkeztetek? Kommentbe nemed és korod?

Figyelt kérdés

2018. jan. 10. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Tervezett ott alvás, 3 hónapnyi randizgatás után. Akkor voltam 22.
2018. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor volt az EB, meccset néztünk, aztán rohadt unalmas volt, csak szórakoztak a labdával gól meg műsor nélkül. Ééés történt, aminek történnie kellett, inkább smároltunk, meg egymást fogdostuk, bár azt már pár hónappal korábban is egyszer, aztán úgy voltam akkor vele, hogy még ne, mert ez túl hirtelen (meg igazából még kézzel is túl hirtelen volt nekem, de mindegy). Én baromira paráztam tőle, mert mi mást csináljon egy szűz lány, akinek mindenki a vele járó fájdalomról meg a kihasználásról beszél... Aztán nem tudom, valahogy a puszik meg az egész hangulata lenyugtatott valamennyire, a srác is figyelmes volt, nem sürgetett semmit... :D Utána pár hétig bennem volt a para, mert ritkábban találkoztunk, de csak a nyári meló miatt, hogy most nem vagyok akkor érdekes, vagy most ott hagy meg mit tudom én, de nem, utána még boldog egy év következett.:)

Az azt követő két kapcsolatomban már nem volt ekkora dolog az első szex, csak történt, mint a csók, mikor már úgy éreztem, hogy vágyok az illetőre így is.

Az elsőnél 17 voltam, most 22 vagyok.:)

2018. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, VB volt akkor, nem EB :D
2018. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy, hogy VB vagy EB kemény töcskölés közben. :D
2018. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is igaz. :D De az oldalt ismerve belekötöttek volna, hogy jaj, de 5 éve nem lehetett, biztos hazudsz. :D
2018. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hazafelé mentem, mikor megláttam az út mellett.kis fiatalként azt hittem stoppolni akar, mert intett hogy álljak meg.Elsőnek gyanúsnak kellett volna lennie, hogy nyáron bugyuiban melltartóban stoppol, de akkor nem érdekelt.Mikor odamentem hozzá, megkérdeztem hogy elvihetem.Akkor ő azt mondta egy ötös lesz.Azt hittem az útiköltségre adja majd.Mondta hova vigyem, azt is néztem hogy milyen közel áll a stoppolós helyéhez, meg miért egy erdős rész közelében lakik, a földesút mellett.Mikor megálltunk, hogy félreértettem az egészet.De akkor már késő volt, a gatya már lenn volt, és úgy kicsinált, hogy a kormányt majdnem összegyűrtem mikor elmentem.

Szóval nem terveztem, de jó volt.

2018. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Exemmel, már jártunk 2-3 hónapja, de jó szar volt.


Figyelt rám, de közben görcsölt, türelmetlen is volt, hogy nehezen megy be, aztán betolta tövig, én meg azt hittem sírva fakadok, úgy fájt.


28n

2018. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!