Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom áthívott magukhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom áthívott magukhoz? Első alkalom!

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal és ez alatt eléggé megismertem,hogy bízzak benne. Most elöször hívott el magukhoz és hát nem tudom, hogy mire számítsak.Igen, tudom, hogy ez nem a tini kategória de nem is vagyunk már tinik, és gondoltam itt picit komolyabb válaszokat kapok. Én 20 éves vagyok, szűz, nem is pettingeltem soha és még soha nem voltam fenn egy srác lakásában..a párom 23 és már sokkal tapasztaltabb. Általában elég magabiztos vagyok az életben, de ezen a téren teljesen tapasztalatlan. Na most nem tudom, hogy hogyan kéne odamennem, hogy viselkedjek, mire szamitsak és eléggé parázok...Tudtok adni pár bíztató szót?

2017. jún. 27. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélgettek őszintén erről? Mi első szex előtt megbeszéltük egymassal azt, ami kérdésünk volt, szerintem ez lenne a normális. Milyen kapcsolat az, ahol nem mersz rákérdezni?
2017. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nem merek rákérdezni és valószínűleg fel is fog jönni a téma de csak akkor ha már ott vagyok. Nyilvan nem fogom hagyni hogy bármit is csinaljon amit én nem akarok és őszintén fogok kommunikalni az erzeseimrol. Ha meg neki nem tetszik akkor annyi volt a dolog részemről.


De, addig nem találkozok vele sok időre és nem tudnám felhozni csak ugy a temat és mivel ez egy olyan oldal ahova lehet kérdéseket kitenni gondoltam meg merem kérdezni ezt..

2017. jún. 27. 14:14
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyedül él? Szülőkkel? Egy barátjával?

Ezt jó lenne tudni.

Egyébként meg elsőnek igaza van. Ha bármi kérdésed ,tedd fel a barátodnak.

2017. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem besuélsz vele előtte erről? Ha valamit tudni akarsz, nyisd ki a szádat, mielőtt még valamit tömni akarnának bele...
2017. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szerelmeskedni fogtok. :D
2017. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Dejó,hogy van ez az oldal ahova kérdéseket lehet feltenni anélkül hogy azt mondanák neked kérdezd meg mástól! Szupi ötlet, szerintetek is?


Egyedül él egyébként.

2017. jún. 27. 14:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Megunta az udvarlást, dugni akar és mivel te nem mondtál semmit erre, úgy gondolja szabad a pálya. Min csodálkozol(
2017. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1. Mondtam, hogy szívesen fel megyek hozzá de nálam az ottalvós buli nem jelent egyet a szex-szel.


2. Nem csodálkozom.

2017. jún. 27. 14:30
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De mi az, amiért még nem szertnéd vele a szexet?

Nem vagy szerelmes? Korainak tartod? Vagy mégsem bízol benne eléggé?

Gondolom, azt hiszi, hogy lesz valami, erre felhívhatod már most a figyelmét, hogy nem szeretnéd még. (ha valóban nem akarod).

Nyitottabban kéne/kellett volna a szexről beszélnetek.

2017. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti lesz valami koztetek. Kis petting, együtt alvás, stb.. Nem muszáj azonnal lefeküdni, a szexuális élmény nem azonos 100% ban a behatolással. Azonban érdemes előre jelezned, hol van a határ. (Pl. Szeretném, ha a bugyim rajtam maradna)

Jó szórakozást csajszi <3

19/L

2017. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!