Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis hogy kellene erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy kellene erre reagálnom?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet, hogy egészen eddig együtt laktam három gimis haverral, én viszont most költözöm a barátommal egy másikba, ahol végre kettesben élhetünk.

Az egyik srác szerelmes belém, ezt ő vallotta be nekem, még korábban, de én elutasítottam. De azóta is jóban vagyunk, úgy tűnt, hogy megértette, hogy köztünk nem lehet semmi, és már nem érez irántam úgy. Viszont tegnap facebook-on beszélgettünk, én a végén azt írtam neki, hogy ne felejtsen el, mire ő azt válaszolta, hogy "Amíg létezik magányos szappanos tusolás, nem felejtelek el". Viccelni próbált? Vagy komolyan gondolta?



2018. jan. 13. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valoban komolyan ki fogja rad verni a zuhany alatt.
2018. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit az első mond. Azonban ez a "ne felejtsél el" is oyan, hogy minek? Hacsak nem külföldre mész, vagy az ország másik felébe, ez a helyet túldramatizálása. És igazából téged miért érdekel, hogy poénból mondta, vagy komolyan. Vedd poénnak, azt ha még egy-két ilyen poént elsut, akkor ne. Persze minden poén mögöttott rejtőzik egy kis igazság.
2018. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk hogy mit gondolt? Egy biztos, rád gondol miközben veri a cerkát.
2018. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát... nem a humorérzéked miatt szeretet beléd a srác az hét és háromnegyedszentség.
2018. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mégis mit reagáljon? Oldotta viccel a témát. Gondolom most már ismerkedni se fog, csak magányosan recskázik a zuhany alatt élete végéig. Ezt te se gondolod komolyan?
2018. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd talàl magànak egy másik nőt .Majd egyszercsak belátja hogy nem lehetsz az övé soha .Egyszer majd felnyílik a szeme de csak akkor ha már elszàllt a rózsaszínköd.
2018. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!