Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fogalmam sincs, mi legyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, mi legyen, hogy kellene reagálnom?

Figyelt kérdés
Két éve szeretek egy srácot, akivel pár hónapig randiztunk is, de végül ő vetett véget neki valaki más miatt, aki mint kiderült, az én legjobb barátnőm. Még mielőtt köztünk alakult volna a dolog, ők is randizgattak, de én ezt nem tudtam, mert a lány nem mondta el nekem, talán azért, mert amúgy volt barátja. Végül a barátját választotta, de a srác miatta nem akarta velem folytatni. Mi azóta a sráccal jóban maradtuk, idő kellett hozzá, mert én azóta is ugyanazt éreztem, de normalizálódott a kapcsolatunk a közös barátok miatt. Pár hete egy buli után nálam kötöttünk ki (mindketten teljesen józanok voltunk), utána viszont azt mondta, hogy ez csak egy este volt. Azóta viszont megint elkezdtem úgy gondolni rá, mert előtte azt hittem vele végleg vége, de ezek után úgy éreztem, van még remény, ha vonzódunk egymáshoz. Nemrég azonban megtudtam, hogy három év után újra a barátnőmmel beszélgetnek a lány kezdeményezésére. Szinte biztos vagyok benne, hogy össze fognak jönni ezúttal, ha semmi sem jön közbe, de fogalmam sincs, hogy reagáljak rá. A lány tudta, mennyit szenvedtem a srác miatt, és igaz, hogy ő már előttem is "jóban volt vele", de velem sosem volt őszinte ezzel kapcsolatban, és egyébként most sem, mert mástól tudom, aki látta őket együtt. Fáj, mert még mindig szeretem a srácot, de azt még valahogy megemészteném, hogy végleg vége, de nem tudom, mit kellene tennem, ha a barátnőmmel jön össze. Úgy érzem, most nagyot csalódtam a lányban, akivel még pár hónapja beszéltem arról, hogy mit érzek, ennek ellenére ő kezdeményezett a srácnál teljesen titokban. Vagy akkor akarta elmodani, mikor már együtt vannak? Ez így is olyan volt, mint egy hidegzuhany, pedig még nem hivatalos. Tudom, hogy ha tetszenek egymásnak, akkor nincs jogom, hogy bármit is tegyek ezellen, csak irtózatosan rosszul esik. Hogy nézek ezután a barátnőm szemébe, mikor tudom, hogy eltitkol ilyesmit előlem, szemtől szemben viszont aranyos-kedves? A srácot azt hiszem jobb is, ha elkerülöm, de ez így is nagyon nehéz lesz...

2017. dec. 8. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Így jár az, ki kóbordugást élt át. Szerintem hagynod kéne a srácot békén és olyan férfit keresni, aki elérhető. Ja, hogy az túl unalmas a nőknek? Sorry!
2017. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű, mindkét féllel meg kell szakítani teljesen a kapcsolatot. Egyik sem tisztel téged, és nincs szükséged ilyen emberekre. A srác közeledése kicsit sem őszinte, a "barátnőd" meg magasról tesz rád. De egymással se gondolják komolyan, csak húzzák egymást. Egyikőtöknek sem lenne soha komoly kapcsolata ezzel a sráccal, maradna a kis háromszög, ahol mindenki játszik mindenkivel. Keress érettebb embereket akik tudják mit akarnak.
2017. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első... nem feküdtem le vele, addig nem mentünk el.

Úgy összegezve nem szállhatok még ki ebből, mert akitől tudom, megkért, hogy ne szóljak senkinek, mert bajba kerül. Szóval tudom, de úgy kell tennem, mintha nem tudnám...

2017. dec. 8. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:

"mert akitől tudom, megkért, hogy ne szóljak senkinek, mert bajba kerül. Szóval tudom, de úgy kell tennem, mintha nem tudnám"

Felnőtt emberek vagytok basszus.... Ne csinálj már úgy mint a 13 évesek, mikor titkolózni kell, hogy jajj meg ne tudja, hogy együtt vannak. Tessék felnőni és úgy is viselkedni.

2017. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem gyerekeskedés kérdése. Az egyetlen ember aki őszinte volt velem megkért, hogy kezeljem bizalmasan.
2017. dec. 8. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi szukseged ket ilyen hanyadek ocska emberre az eletedben? Szerintem semmi.
2017. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!