Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha miattam elhagyott valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha miattam elhagyott valakit, akkor más miatt elfog engem hagyni?

Figyelt kérdés

Az utolsókat rugta a kapcsolatuk, de az elso randinkon meg megvolt a baratnoje, csok volt akkor csak koztunk.

Utana szakított vele, mi azota vagyunk egyutt.


Tudom gaz amit csinaltam.


Engem is ott hagy ha lesz valaki jobb vagy új?


2018. jan. 17. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. De nem ebből kell kiindulni, hanem abból, hogy minden egyes nap tegyetek meg mindent azért, hogy működőképes legyen egy kapcsolat.

Te benne maradnál egy sz..r kapcsolatban? Kétlem.

2018. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nagy esély van rá. Egyszerűen nem korrekt ez az ember.
2018. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs az a szituáció, hogy a kapcsolatotok az utolsókat rúgja, talán nem.

31/f

2018. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Tapasztalatból tudom. Exem ugyanezt csinálta, még együtt voltunk, de már mással smárolt. Ezt utólag tudtam meg. Mindenesetre örültem, hogy megszabadultam tőle. Pár hétre rá a fülembe jutott, hogy az új barátnője mellett más is van a képben. Persze a csaj mit sem sejt :D Ezek soha nem változnak, csak idő kérdése.
2018. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem látunk a jövőbe mi sem.
2018. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Aki egyszer megcsinalta maskor is megfogja, de legkozelebb mar sokkal konnyebben megy neki.
2018. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Lehet nem fog elhagyni, csak majd szintén megoldja a ti problémáitokat is ugyanilyen módon, ahelyett, hogy tisztességes lenne.

De ti megérdemlitek egymást abszolút, szóval felesleges ezen aggódnod. Ha gond lenne, majd gyorsan találtok magatoknak valami pótlékot, akit kezelgettek, amíg az "utolsókat rúgjátok".


Amúgy tisztességes embernek lenni egy fillérbe sem kerül...

2018. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagy esély van rá, hogy veled is ezt fogja csinálni. Persze mondja neked, hogy jaj dehogyis stb...aztán előbb utóbb úgyis ez fog bekövetkezni, ha azzal a csajjal megtette, hidd el veled is megfogja. És nem a rosszindulat beszél belőlem, csak a tapasztalat.
2018. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég esélyes. Egyszer az a lány volt a te helyedben, most te vagy az övében.
2018. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Remélem.
2018. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!