Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elhagyott miattam mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elhagyott miattam mit tegyek, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
Szakítottam vele egy nagyon zavart pillanatomban és csak utána jöttem rá, hogy nélküle nincs is életem már már az öngyilkossághoz fordultam önkívületemben aztán átestem a mélyponton és mindent megtennék hogy visszaszerezzem. Tudom, hogy már nemtudna ugyan ugy rámnézni, azok utána amit vele tettem, de engem ez annyira zavar, hogy soha többé nemlennék képes mást szeretni ha véglegesen elveszíteném vele a kapcsolatot.
2010. nov. 16. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha már átestél a mélyponton, mire ez a nagy felhajtás? Nemhogy örülnél annak hogy végre szabad vagy...van élet a párkapcsolat után is.
2010. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Ilyenkor mindig mindenki ezt mondja.....


soha nem tudnék mást szeretni, soha nem fogom túltenni magam rajta nem kell más, , örökké csak ő kell nekem, hogy tegyem túl magam rajta..ez olllyan cukki :)


DE! ami elmúlt elmúlt, sosem lenne olyan mint azelőtt, hiába szeretnéd te őt ugyanúgy ő már sosem lenne ugyanaz ugyanolyan, ez tönkrement nem érdemes bolygatni mégjobban, ha tudtok egyezzetek meg , hogy valamennyire tartsátok a kapcsolatot legyetek haverok ha tudtok.


De hidd el le fogsz nyugodni és fogsz idővel mást találni és el fog múlni ez a mély nyomasztó érzés....mindenki túlesik ilyeneken 1-2x

2010. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap szakítottam, és úgy, hogy mindketten szeretjük egymást, bővebben majd máshol más helyen...

Szívesen beszélgetnék veled, hátha tudnánk egymáson segíteni.

2010. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyi az exemmel mi is elég váratlanul szakítottunk. Én kiborultam, eltelt egy két nap és azt mondtam legyen vége. Ő meg természetesen nem tartott vissza, hiszen nem szeretett... Mint utólag kiderült.

Én nagyon sokat gondolkoztam rajta, hogy talán nem kellett volna elhamarkodni a dolgot ennyire, meg kellett volna beszélni mindent. De nem volt elég tapasztalat a hátam mögött és túl sok volt bennem az indulat és érzelem.

Most így jópár hónappal utána teljesen világos a kép, és úgy gondolom, hogy a szakítás volt a legésszerűbb döntés. Akkor is, ha gyorsan szántam rá magam. Csak van valami belső radarja az embernek, hogy az ilyesmit megérezze... Meg mégis, ha annyira biztos lett volna a kapcsolat, akkor fel sem merül a szakítás gondolata.

Utána arra is rájöttem, hogy butamód elég rossz emberrel kezdtem.

Szóval ne bánkódj, majd ha eltelik pár hónap mindent másképp fogsz látni.

Ha viszont mindketten szeretitek egymást, akkor érdemes mégegyszer átbeszélni... A friss dolgokon még lehet javítani.

2010. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát egy jóbarátom szakított a csajával és már két éve nincs senkije, mert még mindig őt szereti, a csaj meg hallani se akar róla... hát ez ilyen... szerintem kell hozzá 3 év... nem mindenki tudja túltenni magát egyből :(
2010. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én olyan vagyok, mint egy baszk az életben csak egyszer szeret, de örökre és ha valakit meggyülöl azt is örökre.
2010. nov. 17. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!