Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan változtassam meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picur2010 kérdése:

Hogyan változtassam meg? Hogyan lássa másképp ezt a világot? Hagyjam hogy elveszítsen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életembe,rossz fiú,próbálom megjavítani kb 2 éve,de nem megy...Szeretem és ő is szeret engem,de nem tud vagy nem akar változni..Van valami módszer,hogy észhez tér?vagy még rosszabb útra tér?a tapasztalat,ha elhagyom,lesüllyed --egyre lejjebb.Alkohol van az életében ami mindennapos és ez őt meg is változtatja, és alapból nem jó a világhoz való hozzáállása.Sajnos nem vagyunk egy szinten.Szeretném felhúzni ide,de nem tudom,nem megy...31 éves,kajlódik össze vissza,semmije nincs neki,nálam mindene meglenne,de nem marad egy helybe,a családi idill nem fogja meg,mert valósuzinű hogy nem ihat és ezért megy munkásszállókra és össze vissza....nincs pénze,huligán életet él...Úgy szeretném megváltoztatni,de nem megy.
2018. jan. 20. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az akarata ellenére senkit nem tudsz megváltoztatni. Feleslegesen erőlködsz. Vagy elfogadod így (nagy öngól lenne, csak szólok) vagy szereted bár, de szakítasz vele mert így csak téged is lehúz és lelkileg megnyomorít.
2018. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azon lehet segíteni és változtatni, aki hagyja. Lányok, nők, szálljatok már le a földre és ne higgyétek már, hogy valaki pont miattatok fog megváltozni. Ez a filmvásznon működik (vagy ott sem, elég csak a Joker-Harley kapcsolatra gondolni).

Nő vagyok, tudom milyen ez, bennem is megvolt anno, de el kell fogadni, hogy az ember nem ilyen. Nem tér meg másért, ha nem érzi úgy, hogy meg kell térnie.

2018. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2-esnél a pont. A való életben ezek a férfiak kicsit sem vágynak rá, hogy megmentsék őket.
2018. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam különb. Egy nagy különbség, én mikor megtaláltam az igazit, én magam akartam változni. A párom, egy szót nem szólt, hogy változzak. Nekem jött legbelülről, fontosabb számomra az a nő, mint a csavargás, ital, stb. Valószínű, párom erősködik, ne tűnjek el napokra, ne igyak állandóan a barátokkal, akkor már csak azért sem álltam volna le, nem változtam volna meg.
2018. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok,ez segítség nekem.Olyan nehezen fogadom el,hogy így marad...mikor lehetne jobb élete:-( Amikor elhagyom,kapaszkodik,és akar és ígér mindent és én túl hamar engedek...lehet.DE lehet ő örökre ilyen marad...
2018. jan. 20. 09:57
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Ha mégis sikerülne megváltoztatnod, akkor pedig te hagynád el, mert nem tartanád már izgalmasnak.
2018. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De.

Ha ráébred ki vagy te számára es ugy érzi elveszithet végleg észhez térhet.

2018. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de mi a búbánatos fazsomat tudsz ennyire szeretni egy link alkoholistán, aki félig hajléktalan, nem akar tőled semmi komolyat, csak kihasznál?

Dobj egy képet róla priviben, mert nem tudom elképzelni, hogy mennyire kell jól kinézni egy pasinak ahoz, hogy ilyen szinten lemenjen egy nő csicskába.

Soha, senkit nem lehet megváltoztatni! Ha nem vagy már 12, nagyon gyorsan nőjj fel, mert az élet arcon fog csapni nagyon durván. Ha csak 12 vagy, akkor túl öreg hozzád...

Mit akarsz te egy ilyen cefrebogárral kezdeni? Teljesen alkalmatlan minden emberi kapcsolatra.

2018. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak attól vonzó neki, hogy a saját útját járja, még ha ez szar út is, néha pedig dob egy szeretetmorzsát vagy valami kedvességet, ami azt az illúziót kelti, hogy van ott több is.


Alapvetően minden nőnek vonzó, de szerintem minden férfinek is, ha valaki úgy él, hogy úgy tűnjön, nincs szüksége senkire ahhoz, hogy jól meglegyen. Kérdés, hogy neki mi a jó, mindenesetre nem kajtat mások után. És bizonyos típusú embereknek az is vonzó, ha valaki nyomatja a közeledek-reményt villantok, majd távolodok játszmát. Sőt, talán két nőt ismerek magamon kívül, akit ez nem taszít és nem szakítja meg emiatt egyből az illetővel a kapcsolatot. Ehhez meg hozzájön az anyáskodhatnék és az, hogy van szíve a kérdezőnek, így a vonzódás mellé törődési vágy is társul és megmenteni akarás.



Valahogy így.

2018. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tipikus eset.


Beleszeretsz a rossz fiúba, utána 2 kimenetel:

- szenvedsz, mert olyan amilyen

- megjavítod, akkor rájössz, hogy a megjavított énje unalmas, nem bizsergető, neked a pezsgés kell, a megmentés élménye, így otthagyod, és kezded elölről valaki mással.

2018. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!