Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan változtassam meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picur2010 kérdése:

Hogyan változtassam meg? Hogyan lássa másképp ezt a világot? Hagyjam hogy elveszítsen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életembe,rossz fiú,próbálom megjavítani kb 2 éve,de nem megy...Szeretem és ő is szeret engem,de nem tud vagy nem akar változni..Van valami módszer,hogy észhez tér?vagy még rosszabb útra tér?a tapasztalat,ha elhagyom,lesüllyed --egyre lejjebb.Alkohol van az életében ami mindennapos és ez őt meg is változtatja, és alapból nem jó a világhoz való hozzáállása.Sajnos nem vagyunk egy szinten.Szeretném felhúzni ide,de nem tudom,nem megy...31 éves,kajlódik össze vissza,semmije nincs neki,nálam mindene meglenne,de nem marad egy helybe,a családi idill nem fogja meg,mert valósuzinű hogy nem ihat és ezért megy munkásszállókra és össze vissza....nincs pénze,huligán életet él...Úgy szeretném megváltoztatni,de nem megy.
2018. jan. 20. 09:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy amég ezt MAGÁTÓL nem ért meg hogy ez így nem mehet tovább, és nem akar megváltozni (most miattad vagy maga miatt az kb mindegy), addig te nem tudsz mit tenni. Az én barátom is problémás, de ő ezt elismeri, és próbál tenni ellene, amiben persze ahogy tudok segítek, és támogatom. De ha ez nem lenne meg benbe, már otthagytam volna. Sőt ha az ő gondja is vissza-vissza tér majd, akkor is ottfogom bármennyire is szeretem, mert annyit nem ér hogy én is tönkremenjek bele :(
2018. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!