Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van párod, és szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párod, és szerelmesek vagytok, dolgoznál olyan munkahelyen, ahol a kollégád nyíltan kijelenti, hogy össze akar veled jönni? Félnél a saját érzéseidtől, vagy biztos lennél magadban, hogy nem csalod meg a párod?

Figyelt kérdés

A munkahely alapvetően tökéletes, viszont a kollégád kijelenti, hogy tetszel neki, és nyíltan rákérdez:

Ha szerelmes vagy a párodba nem csalod meg, ez esetben miért ne dolgoznál itt. Ha viszont félsz a saját érzéseidtől, hogy esetleg megcsalod a párod, és összejövünk, akkor nem vagy szerelmes, és nincs jövője annak a párkapcsolatnak. Maradsz, és kiderítjük, vagy félsz magadtól?


Amúgy a srác olyan játékos típus, értelmes, jó a dumája (nem olyan bunkón nyomulósan hajt, hogy véletlenül hozzád ér, direkt keresztbe tesz neked a munkában, hogy kelljen kérned tőle valamit).


Nos, ha elvállalnád az állást, miért, ha nem, miért?


2018. jan. 25. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám a kollégának, hogy kösz de nem,nem akarok tőle semmit.Pont

Nem reagálnék többet olyan elszólásaira,ami nem a munkával kapcsolatos.

Nem félnék,hogy kísértés és tuti megcsalom.Csak idegesítene,ha nem fogná fel, hogy nálam esélyteln.

2018. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Klasz, elárulom én vagyok a srác :)


Egyszer voltam igazán szerelmes, aztán jártam pár csajjal, de mind unalmas volt... Szóval kell egy kis izgalom, játék, különben olyan semmitmondó a kapcsolat, tudjátok, ha valamiért nem kell harcolni, csak úgy megkapja az ember, az nem is kell.


A megingathatatlan érzésekben nem hiszek - sok filmet láttam, és még több tökéletes kapcsolatot széthullani...


Érdekes, hogy írták "megmondom, nem érdekel és kész, lezártam" - hallod, nem lennének emberi kapcsolatok a Földön, ha mindenki ilyen könnyen feladná :)


Azt is írtátok, hogy feldobnám a főnöknek, meg zaklatás - mint az oviban, elképzelem, hogy oda áll a csaj a főnökhöz, és valami olyasmit mond "Csináljon valamit azzal a sráccal, mert ma azt mondta, hogy kiengedve jobban áll a hajam." :) Asszem nem értené a főnök, hogy viccel-e, vagy bolond, vagy rá akar-e hajtani...


A zaklatás meg máshol kezdődik, az ha kulturáltan beszélsz valakihez (attól hogy nem érdekli) na az nem zaklatás.

2018. jan. 26. 13:04
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Komolyan kérdezem: értelmileg visszamaradott vagy, vagy van valami hasonló problémád? Csak azért kérdezem, mert a 4 éves unokaöcsém is tudja értelmezni a "nem"-et, neked pedig úgy tűnik, nem megy...

2018. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként de, ha valaki koslat utánam, hiába szólok neki, hogy NE TEGYE, az zaklatás, tökmindegy, milyen mézesmázos a stílusa...
2018. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

135-ös az IQ-m, lehet, hogy őrült vagyok mert élvezem a játékot, nem vagyok az a típus aki feladja :)


A zaklatás fogalmát meg nézzétek meg a BTK-ban vagy a neten valahol...

2018. jan. 26. 14:53
 16/16 anonim ***** válasza:

Majd megver valaki egyszer, aztán talán leszoksz róla :D


Kitűnő ötlet, utánanéztem:

"Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

:)

2018. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!