Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A plátói szerelmemmel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plátói szerelmemmel nem tudom mi van és aggódok érte, ciki lenne kérdezősködni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, sajnos csak plátói a dolog ugyanis barátja van már egy éve. Mikor megismertem őt akkor jöttek össze, nagyon okos kedves lány és sajnos vagy nem sajnos beleszerettem és ez azóta is tart. Mivel látom, hogy boldog ezért nem zaklatom meg ha szerelmes másba amúgysem lenne esélyem, egyébként mi is sokat szemeztünk, “úgy” nézett rám és éreztem, hogy azért van valami. Csak más városba is laktunk és áhhh mindegy, bonyolult, elrontottam ez a lényeg “:)” .


Viszont instagramon facebookon nyilván követem sőt folyton nézem. És már négy napja semmit nem rak ki, és nem is kedvel semmit (amit ugye kiír a program xy 49 perce/ 2 napja stb kedvelte ezt és ezt a képet). Ami azért fura mert tudjátok ő ilyen típus, mindent megoszt meg kedvelget ha elmegy pl nyaralni vagy enni még azt is, tehát az sem lehet hogy pl elutazott. És úgy aggódom, hogy valami baj történt vele vagy nemtudom, tényleg mindig használja minden nap most meg már lassan öt napja semmi... Mi lehet most komolyan? Nagyon aggódok és ismerem az egyik barátnőjét viszonylag meg az anyukáját is mert tudom hol dolgozik szoktam oda járni, ciki lenne tudakozni róla vagy kérdezgetni? Mert végülis semmi közöm hozzá és biztos visszahallaná ahogy az embereket ismerem, hogy én összevissza kérdezgetek róla. Nagyon aggódok, hogy valami baja esett vagy kórházba van vagy nemtudom. Suliba sem volt ma ezt tudom. Csak nem akarom leégetni magam... Megígértem magamnak, hogy békén hagyom, próbálom elfelejteni de vègülis nem akarom és nem is megy.


2018. jan. 29. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
És azért nem megy, mert nem akarod. Ne hergeld magad, hanem hagyd magadat fokozatosan kiszeretni belőle, bár én a helyedben, a fölösleges önkínzást megelőzendő, komoly erőfeszítéseket tennék arra, hogy érzelmileg végleg lecuppanjak róla. Viszont pl. azt is megteheted, hogy önismeretre / önfejlesztésre fölhasználod ezt az élményt, és elkezded saját belső énedet kérdezgetni, hogy mi az ok, ami miatt pont ő tetszik. Ha csak annyi jön válaszként, hogy mert szép, akkor kérdezd meg, hogy mi az a vonás vagy vonások összessége, amely miatt te szépnek látod őt. Ennek az lenne a célja, hogy rájöjj, hogy milyen típusú nő a zsánered. Ugyanis lehet, hogy később találsz hasonló típust, olyat, aki kíváncsi lesz rád, urambocsá' ad neked egy esélyt. Gondolkodj el ezen.
2018. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
ne kérdezd meg, majd előkerül. Hagyd őt békén szépen, ez kicsit már beteges..
2018. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok valami beteges mániákusnak tűnni pont ez az... Egyébként nem beszélünk meg semmi szóval nem zaklatom őt, nehogy valaki félre értse.
2018. jan. 29. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Kövesd őt nyomon, de szép finoman szubliminálisan! Én is így tettem azzal a lánnyal, akiből már 18 éve (!!!!) nem tudok kiszeretni sehogy sem. Maradj a nyomában, de úgy, hogy ő maga ne vegye észre!
2018. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy pasiért aggódok.

De nem fogok most mindenfelé kérdezősködni, mi van vele, még feltűnés nélkül a munkahelyére is bemehetnék, ügyintézni.

Lezárni próbálom magamban, bár így rettentő nehéz, hogy egy jó adag félsz is van bennem, jól van e.

Az eszem azt mondja, hagyjam, már nem az életem része, a szívem meg azt direktbe keressem meg.

2018. jan. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, én is ugyanezt tenném. Aki fontos nekem, azzal kapcsolatban persze hogy aggódnék, ha nem tudom, mi van vele.

És utána is járnék, hogy mi lett vele azóta mióta utoljára beszéltünk.

Engem is lehet lepontozni a sóhaj suttyó gyökereknek.

2019. szept. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!