Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen levelet csomagot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen levelet csomagot küldjek páromnak valentin napra?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik és csak hétvégén jár haza. Arra gondoltam küldök neki levelet vagy kisebb csomagot hogy ott kb szerdára megérkezzen majd :D

valami apróságot, kis figylmességet. Csak írjak egy levelet? :) vagy valami más ötlet?


22/L

párom 23/F :)


2018. jan. 29. 20:47
 1/5 anonim válasza:

Mennyi ideje vagytok egyutt? Van albumban kepetek? Valami kis levelke amivel visszaidezed Neki az elmult X idotartamot valamint en 895FT ert vettem egy szivecskes dobozt amiben egy kis maci volt ami egy tablat fogott es az alt rajta I LOVE YOU meg 3kis ,,rozsa illatu ostya fele''

Remelem tudtam segiteni😊😊

2018. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Leilus29 válasza:
57%
En akt fotokat kuldeneeek meg egy bilincset melle vagy szexdobokockat
2018. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minek? Akit szeretünk azt egész évben szeretjük és akkor lepjük meg, amikor akarjuk.


Valentin-nap = kereskedők pénzszerzési napja, értelmetlen giccses semmit érő nap, egy újabb nap arra, hogy a h..lyéket becsapva és manipulálva vásárlásra késztessék őket.


Egyáltalán ő megszeretné tartani ezt a napot így? Vagy ez csak a te ötleted volt?

2018. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ú, ne hari, hogy lopom, de nagyon jó ötletet adtál :) nekünk akkor van az évfordulónk :)
2018. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sokszor meglepem :D ezért is nehéz már valami új ötlettel előrukkolni :) hm 2éve és 9hónapja vagyunk együtt, volt h adtam neki 1 képet keretben hogy vigye el oda h legyen közös képünk ott is, és amikor felért, elárultam neki h 2 kép van a képtartóban és a hátsó az egy szexi volt :D

gondoltam leírom hátha ezt is jó ötletnek találja valaki :)

vannak képeink albumunk amit lassan töltögetünk.

2018. jan. 29. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!