Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Ti bevallanátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti bevallanátok az érzéseiteket egy zárkózott férfinek, aki önhibáján kívül nem tudja értelmezni a "jeleket"?

Figyelt kérdés
Természetesen ha komolyan érdekelne titeket a férfi. Megtennétek ezt a lépést, vagy inkább feladnátok, még akkor is, ha lehet, hogy életetek párját találnátok meg az illetőben?
2018. jan. 31. 17:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

Férkiként tapasztaltam, hogy kezdeményezőek a nők is, sőt türelmesek és kitartóak, HA látnak a férfiban valami potenciált. Ha nem mutatsz mi semmit, akkor mit lássanak?


De az ő türelmük sem végtelen, sőt tovább megyek, nekik is van önbecsülésük és joggal várják, hogy kölcsönös legyen az érdeklődés.


Nem bántásból, de


1) mi az, hogy önhibáján kivűl?? - ha nem érzel rá, akkor figyelj jobban


2) hogy gondolhatod, hogy "életük párja", ha még a jeleket, sőt a teperést sem veszi észre?? A figyelmesség és az érzések kifejezése a minimum


Az élete párjától elvárja az ember a kölcsönös figyelmességet, érzelmek kifejezését, kommunikációt, érdeklődést.

Ezek nélkül teljesen biztos, hogy nem az életük párját hagyják ki.

2018. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem. De én egy ilyen férfihez nem is kezdek el vonzódni.
2018. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
5%
Ne haragudj, hogy meg merem kérdezni, de részedről teljesen egyértelműen le vannak tisztázva ezek az érzések? Úgy értem, hogy semmiféle bizonytalanság nem keveredik a jelekbe? Mert ilyenkor azért szeretünk bemagyarázni magunknak ilyeneket, hogy a másik nem veszi a jeleket stb. Pedig lehet, hogy bennünk van jelen az a bizonytalanság, amit ilyenkor a másikban látni vélünk.
2018. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

Megtettem, és semmi értelme nem volt.

Nem jöttünk össze, és azóta sem volt még barátnője a srácnak - ő egyszerűen ilyen típus. Az oké, hogy velem nem jött össze, de ha otthon lenne ezekben az érzelmi dolgokban, akkor már rég más nővel lenne együtt.

Arra is gondoltam, hogy az igenje sem lett volna célravezetőbb, mert a kapcsolatban mindig nekem kellett volna kezdeményezni mindent, és minden érzelmet nekem kellett volna a szájába rágni - ebbe pedig hamar beleuntam volna.

Nem jó, ha a kapcsolatban csak az egyik fél próbálkozik.


22/N

2018. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%
Csak a szokásos női logika: ha ezeket a jeleket nem tudod értelmezni, akkor bizonyára SEMMIT nem tudsz értelmezni, és MINDENT neki kell csinálnia.
2018. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15-ös, köszönöm a kritikát, viszont azon kívül, amit leírtam, semmit nem tudsz a körülményekről. Így ha nem haragszol meg, nem veszem magamra, amit írtál. Más körökben biztos van alapja a véleményednek.
2018. jan. 31. 19:50
 17/24 anonim ***** válasza:
17%

Csak szeretném jelezni,hogy a 4es hozzászólást férfiként írtam és a jelelgetéstől csodát váró női válaszoktól egyáltalán nem esek hasra :D

Az a nagy baj,hogy többségetek meg is marad ennél a "nekem nem kell csinálnom semmit,elég ha jelelgetek,én ugyan nem keresem mert az megalázó,keressen ő stb" attitűdnél.

Nem azért nem lép aztán a férfi mert nem veszi a jeleket,épp ellenkezőleg,azért nem lép már mert látja,hogy milyen egyoldalúan viszonyultok.

Na pá bogaraim,majd küldök nektek jelecskéket :D

2018. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Kedves drága kérdező, a válaszokra céloztam (pl 5, 14), nem a kérdésre, totál tévúton jársz.


De azért beírhatsz magadnak egy ötöst.

2018. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

#18 Te pedig nem ismered ezt a srácot.

Úgyhogy kérlek, ne a logikámat támadd.

Neki más emberekkel sincs társasági élete, ennek ellenére beleszerettem tiniként.


Az ismeretségi körömben is ott a tapasztalat, hogy azok a kapcsolatok, ahol a nő kezdeményezett, illetve ő ment többször a pasihoz, ő aludt ott, elbuktak. Bocs, de már annyi ilyet végignéztem, még öntöttem is beléjük a lelket a szakítás után.

Általában akkor tartós egy kapcsolat, ha a férfi teszi meg az első lépést.

Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy a nőnek semmit sem kell tennie, csak azt, hogy ne csináljon magából bohócot. A kettő között elég nagy a különbség.


Azt is írtam, hogy én nem csak jelezgettem, hanem végül bevallottam neki az érzéseimet.

Ráadásul arra sem egyértelmű elutasítást kaptam, hanem kb. úgy a nagy büdös semmit.


22/N

2018. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Mert nem feltételezném hogy nem érti a közeledésemet, hanem azt gondolnám hogy nem akar tőlem semmit. Volt már ilyen.
2018. febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!