Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Ti bevallanátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti bevallanátok az érzéseiteket egy zárkózott férfinek, aki önhibáján kívül nem tudja értelmezni a "jeleket"?

Figyelt kérdés
Természetesen ha komolyan érdekelne titeket a férfi. Megtennétek ezt a lépést, vagy inkább feladnátok, még akkor is, ha lehet, hogy életetek párját találnátok meg az illetőben?
2018. jan. 31. 17:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%

Az nem életem párja, aki érzelmi analfabéta. Ezt nem fennhéjázásból mondom, hanem mert én nagyon érzelmes vagyok és örökké kielégítetlen maradnék mellette. Nem érdekelnek az okok, nekem egy lelkileg egészséges férfira van szükségem, nem olyanra, akit állandóan meg kell érteni és a természetes igényeimet vissza kell szorítanom, mert neki van egy ilyen fogyatékossága. A szokásos rizsa sem hat meg, hogy de a kapcsolatban aztán kivirulna. Én ebben nem hiszek. Az egész életem egy állandó megalkuvás lenne, hogy de hát értsem meg hogy ő ilyen és fogadjam el, blabla. Volt már dolgom ilyennel, csak elviszi az ember energiáját és nem lesz belőle semmi. Én is kimutatom, ha tetszik a másik, de nem akarok egyoldalúan epekedni meg ostromolni, mert ez egyszerűen kiüresíti az embert.


A vallomás az meg annyira ovis szokás. Pont az a szép szerelem játékaiban, hogy nincs szükség kinyilatkoztatásokra, mert magától halad a történet.

2018. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmilyen érdeklődést nem mutat irántam a férfi, akkor nem. Nem fogom magam így megalázni, meg amúgy sem lenne életem párja az, akit nem érdeklek egy fikarcnyit sem.


Ha azt látom, hogy érdeklem őt, csak félénk vagy ilyesmi, akkor igen. Persze fokozatosan, és nem ilyen "képzeld, imádlak" jelleggel.

2018. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%
Én most épp ebben a cipőben járok, non-stop küldöm a jeleket, de már lassan feladom. Nem hinném, hogy szép lassan nem esett volna le neki a tantusz, mert már elkezd rám mosolyogni, ha meglát, mikor összefutunk, viszont a beszélgetéseinket továbbra is én kezdeményezem, ahol sosem kérdez vissza, vagy érdeklődik irántam.. Én erőlködöm egyfolytában, hogy kérdezzem, beszéltessem. Nála látom, hogy nem önző vagy egoista, hanem valamiféle szociális hiányosságai vannak, de egyre inkább arra a következtetésre jutok, mint sok ide kommentelő, ha ne adj Isten, valami csoda folytán "felcsípném", nem ugyanígy folytatódna minden? Dehogynem. Valószínűleg egy nagy vallomással se lennék beljebb és nem is akarok már tovább udvarolni egy ilyen férfinek, ahol soha nem kerül viszonzásra a befektetett energia.
2018. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem vallomást teszek, mert nem vagyok teátrális típus, de ha érdekel, akkor kitartok mellette. Van aközött különbség, hogy érdeklem az illetőt, de érzelmileg nem intelligens, meg hogy nem érdeklem. Szerintem ezt észre lehet venni, legalábbis már ismertem, szerettem ilyen férfit. Szóval én kitartanék. Persze ha sok idő elteltével sem lesz semmi, még egy randi sem, nemhogy kapcsolat, akkor lelépnék.
2018. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!