Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jeleket tudok adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket tudok adni férfiként egy tőlem pár évvel idősebb lánynak (24), hogy tudassam vele bejön nekem?

Figyelt kérdés
Előre is köszi mindenkinek a választ a fenti kérdésre. Ja még annyit, hogy jöhetnek átélt tapasztalatok, módszerek.

#szerelem #jel #miként jöjjünk össze
2018. febr. 2. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova.
2018. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján legalább 12 évvel idösebb nálad egy 24 éves. Ha felnött lennél nem jeleket szeretnél adni hanem megismerkednél vele és elmondanád a vágyaidat.
2018. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki!

Pl:

“Lehet, most orultnek fogsz tartani de bejossz nekem!”

2018. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak: mi lenne ha nem "jeleket" adnál ,hanem inkább a tettek mezejére lépnél?

Veszteni nem veszìtesz semmit.. sőt! :)

2018. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Idén már 20 éves leszek. Erre persze én is gondoltam már , de előtte valahogy megakarok bizonyosodni az igazságról.
2018. febr. 3. 01:08
 6/8 WheneverYouWant ***** válasza:
16%
A lányoknak elég nagy %-ban idősebb pasi kell... fiatalabb nem.. szóval szerintem felesleges ezen görcsölni. Menj oda hozzá mond meg és hamar túl leszel rajta.
2018. febr. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyat, amilyet bármilyen más korúnak.
2018. febr. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szóval, én 23 vagyok lány, és egy 2 évvel fiatalabb srác kezdeményzett nálam. szerintem a jelekkel azért érdemes "bohóckodni", mert sok lány szereti, ha ilyen apróságokkal hívja fel egy fiú arra a figyelmet, hogy érdeklődsz iránta, h megérinted, vagy szépen hosszan a szemébe nézel. Ez nyilván arra jó, hogy megállapítsátok van e szikra. vagy hogy a másik is hasonlóan lát -e. Nyilván nem érdemes ezzzel heteket szórakozni, nem vagyunk már gyerekek, de ha a lány egyértelműe elhúzodik stb, akkor a kínos szitu elkerülhető. Ha meg nem húzódik el, stb. akkor akár legközelebb kerek perec meg is mondhatod, hogy te mit érzel, gondolsz, szeretnéd látni reggel a konyhádban stb. (najó, a megfogalmazást rád bízom :D ) de szóval nem kell sokat szórakozni. az nem jó. de jelek lehetnek. bocsi, bőbeszédű lettem.
2018. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!