Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha írok a pasinak kedves és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha írok a pasinak kedves és válaszol de amúgy nem keres engem soha. Akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Ha írtam neki facen akkor rendesen leveleztünk, viccelődött, kérdezgetett engem, és figyelmes volt stb. Munkaidőben írtam neki, és mindig ahogy tudott vissza is írt. A napokban kezdtünk beszélgetni, szerintetek nem érdekel annyira ha mindig én írok rá, sokáig dolgozik és persze megértem ha fáradt. Szerintetek érdeklem?

2018. febr. 8. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keres magától, nem hív el randizni, akkor csak udvariasságból beszélget veled.
2018. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jófej, mikor ráírsz és nem kell harapófogózni, akkor nem vagy számára közömbös, azonban mivel magától nem igazán keres, így nem is alél el tőled. Ez szerintem eddig tiszta sor.

És, ugyan helyzete válogatja, talán még valami jó is kisülhet belőle. De hasonlóképpen, az ellenkezője is előfordulhat. Ezt ennyiből nem lehet megmondani.

2018. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem az ilyen kérdéseket. Ha rád ír egy srác, de te sosem írsz rá, akkor mit szeretnél tőle? Fordítva is ugyanez a helyzet.
2018. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. En udvarias vagyok. Igy valaszolok. Ha magatol nem keres, akkor nem erdekled.
2018. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, csak udvarias. Fáradt embernek kikapcsolódás, ha olyannak írogat, akit kedvel. Jó kifogás.
2018. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Honnan lehet tudni? Én, kisregény méretben beszélgetek nőkkel és mégsem akarok tőlük semmit.
2018. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
hívd el közös programra, akár át hozzád is, aztán a válaszából kiderül
2018. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekled, ne erőltesd. Ha minsig te írsz rá, de ő sosem rád, akkor nem szeretne tőled semmit, de udvarias.

Ha valakivel ismerkedni szeretnék, akkor keresem a társaságát. Akkor is hulla fáradt vagyok.

2018. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen,én kerestem állandóan,futottam utána.Bár akkor jó elbeszélgettünk,de miután már én se kerestem Ő se tette...Felejtsd el! Lépj tovább !
2018. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne láss bele többet.
2018. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!