Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam át, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam át, hogy a lehető legnagyobb meglepetés legyen?

Figyelt kérdés

Vásároltam az anchor webáruházról páros karkötöt és egy sima karkötőt. Majd Valentin napon elmegyünk délután egy neves étterembe kajálni. Ott szeretném neki átadni a csomagot. De még is hogy kicsit frappáns legyen valami ötletetszeretnék.


Lányok ti, hogy örülnétek neki? (Milyen módon valami ajándék átadásnak)


Csak a kajálást tudja nem tudja hogy mással is készülök.


2018. febr. 8. 20:05
 1/5 darandaliuszmusz válasza:
egy kis cuki szolid doboz masnival sosem rossz megoldás, nem leány kérésre készülsz :D
2018. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ajándék tasakba. Érkezik diszdobozzal.

Arra gondoltam elküldőm mosdoba hogy elmosodot a sminkje (arra úgy is allergiás) :D Pincérrel beszélek, hogy ha vissza érkezik hozza ki hogy érkezet egy ajándéka.

2018. febr. 8. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg a pincért, hogy szalvéta dísznek használja az asztalotoknál, aztán csak észreveszi.
2018. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... De az udvariatlanság, h "elküldöd". Akkor már menj ki te a mosdóba és odafele menet kérd meg a pincért erre és erre. Aha, te ülsz a seggeden, más meg futkosson körülötted. Aztán a pincérnek ne felejts el borravalót adni, ugyanis ő felszolgáló és nem csomagküldő szolgálat!
2018. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A szalvéta dísz nagyon jó ötlet.


A pincérnek gondoltam nem keveset ezért :)

2018. febr. 8. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!