Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik, pedig nem is ismerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik, pedig nem is ismerem. Hogyan állítsam le magam erről?

Figyelt kérdés

Többször láttam ugyan, de személyesen nem ismerem. Utánanéztem, olyan, mintha ismerném... a hiányos részeket biztos kitölti az agyam jó tulajdonságokkal és "beleszerettem" egy idealizált képbe (ami akár a valóság is lehetne), de tudom, hogy ez rossz dolog.


Hogyan álljak le erről?


2018. febr. 15. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nőj fel.
2018. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Kislanykent ugyan ez az erzes van, amikor egy sztarert rajongassz. Tehat ez csupan rajongas. Ami elmulik majd magatol, vagy megismered es lehullik a rozsaszin lepel (vagy pont hogy megerossit) ;)
2018. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha megismernéd?
2018. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1) ismerd meg őt

2) ismerj meg mást

2018. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Teljes mértékben igazatok van.


Itt kezdődnek a problémák a megismeréssel kapcsolatban: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ez olyan, mintha vágynék rá és tiltakoznék is ellene. Nem tudom hogyan lehetne megismerni...

Úgyhogy a normális döntés az, ha megismerek mást, azt hiszem.

2018. febr. 15. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség bekategorizálni magadat, a szépség relatív. Te elkönyvelted magadban, hogy az exe szebb, mint te... de mi van, ha ő nem így látja?
2018. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, a másik kérdésedre reagálva: párom exe külsőre 10/10-es csaj volt, még női szemmel is, baromi dekoratív, meg tett is a dologért.

De sokat nem segít a dolgon, hogy mellette pszichopata rib.nc.

Én nem vagyok dekoratív, bár szép arcom van, de jócskán van rajtam felesleg, és pénzem sincs úgy öltözködni, hogy pótoljam a hiányosságokat. Mégis velem él együtt három éve a párom, mert talált bennem olyat, ami a plázamacában nem volt. :)

2018. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Szia !


Találj valami hobbit amit szívesen csinálsz, sportolj

idővel elfelejted majd biztosan. Amúgy teljesen megértelek

magam is ugyanebben a cipőben voltam tavaly. Megláttam egy

lányt, gyönyörű göndör hosszú barna haj olyan kis visszafogott komoly értelmes kinézete van. Úgy éreztem

teljesen összeillünk, de sajnos már házas. :(


35/F

2018. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5 a megismeréssel kapcsolatban nincs probléma.


A másik kérdéyt illetően pedig a szépség relatív. Nem az előző barátnőj3re kell haxonlítanod. Arról nem is beszélve, hogy a külső nem minden. Te is láttál már jóképűbb és jobb testű férfit, nem? Mégis ő tetszik.


Nyugodtan keresd meg. Legrosszabb eesetben elutasít, de akkor legalább nem fogsz rajta kattogni. Egy próbát megér, igazából semmit sem veszthetsz.


Vagy zárd le, lépj tovább és keress mást.

2018. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki legyerekez, az barom. Nagyon sok ember van hasonló cipőben, még ha nem is tudunk róluk. Plátói szerelem. Ez az, amit nem lehet "csak úgy" elhagyni. A plátóinál még az ún. "igaz" szerelem is múlékonyabb. Amit tehetsz: elfoglalod magad, és vársz, hátha jön valaki, aki betölti az űrt.
2018. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!