Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, titeket zavarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarnak a párotok nőnemű barátai?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert engem sosem zavarnak, viszont jelenleg a másik oldalán vagyok a helyzetnek.

A barátaim 90%a férfi. Sose volt köztünk semmi, régi barátságok. Némelyikkel szinglik is voltunk egy időben, ha akartunk volna bármit, volt lehetőség, de nem éltünk vele.

Viszont ritka kivétellel az ő nőik rohadt féltékenyek rám.

Mit csináljak ezzel?

Nem tudom, én vagyok-e fordítva bekötve, hogy engem ezek nem zavarnak, vagy ők ilyen gyerekesek felnőtt létüket.

Titeket zavar az ilyesmi?


2018. febr. 19. 18:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem. Én elfogadom az ő barátait, és ha van köztük lány akkor sincs egy rossz szavam sem, hiszen nekem is vannak fiú barátaim.

De ha nem lennének fiú barátaim akkor sem zavarna. Ha bízol a párodban és ő nem ad okot a féltékenységre, akkor szerintem nincs ezzel baj.

2018. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Én féltékeny lennék a sráchaverom barátnője helyében rám.
2018. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2.

Miért?

2018. febr. 19. 18:41
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként nekem az egyik férfi barátom barátnője volt rám állati féltékeny. Soha nem volt köztünk semmi, nem is akartuk, hogy legyen. Olyan, mintha a bátyám lenne. A csaj meg ezt nem tudta feldolgozni, és egészen addig féltékeny volt, amíg le nem álltam vele beszélgetni, hogy nincs ok az aggodalomra, mert 6 év alatt már minden lett volna köztünk, ha úgy akarjuk, mégsem lett. Megnyugodott, pedig a csaj is osztalytársam volt gimiben, tehát ismert nagyon jól, mégsem fogadta el eleinte. Én felnőttként kezeltem a dolgot, és én magam mondtam el, hogy ez nem több barátságnál és soha nem is lesz több.
2018. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző barátomnak koedukált társasága volt, imádtam mind a lányokat, mind a fiúkat. Mostani barátom sajnos kicsit ódivatúbb felfogású, amikor találkoztam valamelyik barátommal (barát barát), tartott egy monológot, hogy nő-férfi között nem lehet barátság. Pedig lehet, intelligencia kérdése.

Ezt sajnos közöltem is vele. Pedig régebben neki is voltak lány barátai.

2018. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, tudom, ha velük akarna lenni kapcsolatban, akkor nem velem jött volna össze, vagy nem maradna velem. Felesleges féltékenykedni. Aki menni akar menjen, de aki maradna, attól ne marjuk el kreált indokokkal a barátait.


22n

2018. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a te helyzetedben vagyok, általában utáltak a haverjaim női, pedig semmi félreérthetőt nem csináltam velük. A páromnak is vannak női barátai, abszolút nem zavarnak. 26/N
2018. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarnak, kifejezetten örülök, hogy olyan emberrel vagyok együtt, aki nem csak a nemiszervet látja a másikban, hanem az embert és képes nőkkel normális barátságot létesíteni. Az pedig csak dob rajta, hogy nagyon jó fejek. A féltékenység pedig számomra teljességgel elfogadhatatlan egy jó kapcsolatban, egyszer voltam "féltékeny típusú" emberrel, soha de soha többet.
2018. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak barátok és nem volt közöttük semmi, akkor nem zavar.
2018. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Engem férfiként zavarna, ha a barátnőmnek fiú haverjai lennének. Nem önbizalom probléma, egyszerűen nem tartom helyénvalónak ezt, én sem barátkozom nőkkel.
2018. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!