Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezek zavarnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezek zavarnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Talán mások számára nem nagy problémának tűnik, én mégis úgy érzem, nehezen tudom kezelni. Párommal 4 éve vagyunk együtt, jövő év elejére tervezzük az összeköltözést, anyagilag akkor fogjuk tudni megengedni. Érzem, hogy párom nagyon szeret és én is őt. Vannak dolgok, amikben erős kétségeim vannak. Nő létemre, rengeteg dologban én vagyok az, aki két lábbal a földön jár és az eszére, nem az érzelmeire hallgat. Szeretem, de sokszor úgy érzem, hogy belefulladok az ölelgetésbe és hasonló reakciókba. Sokszor zavar, hogy nem tudunk valamit megbeszélni, mert állandóan ölelgetne. Ha szépen vagy csúnyán kérem, hogy most ne, akkor megharagszik, hogy ez ellene van. A határozatlansága néha kiidegel. Gyors cselekvési és döntési helyzetben leblokkol és vacilál. Rám ez abszolúte nem jellemző. Nem arról van szó, hogy nem gondolom végig, de viszonylag gyorsan és jól tudok dönteni. Rengeteg lehetőségről lemaradtunk már miatta, ha ő akart szervezni valamit. Emiatt van, hogy elúszik az idővel. Tudása hihetetlen, de az élet mindennapi dolgaiban elveszik a részletekben. Tudom, és érezteti is, hogy számára én vagyok a nagy Ő, velem szeretne családot. Nekem is vannak ilyen terveim, de félek, hogy ezek a dolgok később felerősödnének... Családom, barátaim és ismerőseim mind nagyon kedvelik. :( És azt is tudom, hogy nagyon jó apa lenne, a gyerekeket imádja és iszonyat érzéke van hozzájuk.

Voltatok már ilyen helyzetben?

Köszi a válaszokat előre is.

26/N


2017. nov. 9. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Miért jöttél össze olyannal, aki nem felel meg az igényeidnek?
2017. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Az írásod alapján nekem az jött le, hogy ti vagytok tipikusan az a pár, aki csak azért tudta idáig kihúzni, mert még nem éltek együtt.
2017. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: Amikor megismerkedtünk, ezek nem voltak olyan élesek. Nem ismertem ezt az oldalát. Csak közben megszerettem.

#2: Ebben lehet valami, de egy esélyt érdemes lenne adni az együttlakásnak.

2017. nov. 9. 14:53
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha 4 ev utan ugy fogalmazol, hogy eros ketsegeid vannak (meg egyutteles nelkul is), akkor tobb egyuttlettel mi valtozna szerinted? Maximum annyi, hogy meg nagyobb adagot kapsz abbol, ami mar kulonelve is irrital es eros ketsegeket okoz.
2017. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Ezek olyan problémák, amiket nem lehet kiküszöbölni. Egyszerűen csak nem szereted, hogy milyen ember. Nem illetek össze egyáltalán. Én nem dobnék ki az ablakon pénzt az összeköltözésre, mert még együtt sem laknátok, de már kijönnének a problémák csak a szervezés közben. Sokkal rosszabb fél év után külön cuccolni, mint bele sem menni valamibe, ami nem fog működni.
2017. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megbeszélitek. Változás, fejlődés nélkül nem lesz normális kapcsolat. Mindkettőtök fejlődik, igazodik a másikhoz, így alkottok jó párt majd.

Kényszerítsd a változásra h jobb legyen, ha hisztizik és besértődik hagyd rá, és közöld vele hogy ha úgy viselkedik mint egy kisgyerek és nem beszélitek meg a problémát akkor bajok lesznek. De úgy mondd neki, h te is szereted őt nagyon meg minden, de meg kellene oldani a gondokat.

2017. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kicsit máshogy látom. Osszeilletek.

Miért ? Képzeld gyorsan határozottan döntene és te is. Nem egyezik akkor konfliktus.

Itt fordítva van nálam (én a ffi vagyok) párom lassan dönt bár nem gondolkozik sokat de véletlen döntései vannak. Nekem racionalisabb logikusabb. Ez így jó két ugyanolyan ember marja egymást. Én megtanultam mi az ami nem számít ott nem döntök hagyom érvényesülni a tobbit kitalálom megoldom én.

2017. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs értelme annak a kapcsolatnak, ahol kétségeid vannak a másikkal kapcsolatban.
2017. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Férjemnek is hasonló hibái vannak,de ettől függetlenül nagyon szeretem . Én sem vagyok tökéletes,sok olyan van a természetemben amit ő is elvisel,de még is úgy szeret mint senki más.Nemmondom lassan 10év együttlétünk alatt volt már egy kétszer válságban a kapcsolatunk.És nem a "kényelem"miatt maradtunk még is együtt,hanem mert úgy érezzük hibáink ellenére is összetartozunk.Ha pl megcsalna,v flörtölne ,játékgépezne,kocsmázna,agressziv lenne,munkakerülő,mindenben lusta stb akkot nem is jottem volna vele ossze.Jol gondold meg,h elhagyod e mert másra,jobbra vágysz,mert lehet visszasírnád a régit aki már mást tenne boldoggá.Persze az is lehet már most sem szereted eléggé,ezért nézed nagyítóval a kis hibáit.
2017. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Normális, hogy ezek zavarnak?"


Normális... abban az esetben, ha egy másik önmagaddal szeretnél együtt élni.


Általában viszont ez pont nem így van: a férfiak máshogy vannak drótozva, mint a nők és pont ez a párkapcsolatuk hatalmas előnye is. Ugyanis így tudják egymást jól ki-e-gé-szí-te-ni.


Én például pont nem is keresnék olyan párt, aki hóttugyanolyan-hóttugyanazt tudja, mint én... mert azt minek? ARRA kérlek ott vagyok én!

Aki viszont pont azt tudja, amit én nem - na, az számomra a tökéletes pár.

2017. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!