Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszi ennyire semmibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi ennyire semmibe, hogy ezek zavarnak?

Figyelt kérdés

Barátomnak pár idegesítő szokása, mint pl: többet készülődik mint én. Szex közben a haját bizergálja, ha nem úgy áll ahogy neki tetszik. A haverjai is rám vannak szállva, ha ők is jönnek velünk, egyértelműen a tudtomra adják, hogy tetszem nekik, de barátom nem állítja le őket, amikor látja hogy ez nagyon kellemetlen nekem is.

Én pedig ötmilliószor elmondtam neki, hogy nagyon zavarnak ezekna dolgai és jó lenne, ha változtatna rajtuk, de nem igazán törődik vele, mintha a falnak beszélnék.


2017. szept. 20. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A haveri dolgot leszámítva neked aztán igazán égbekiáltóan nagy problémáid vannak. Cserélhetnénk, nem gondolod? Vannak ettől sokkal fontosabb dolgok is az életben, amikkel foglalkozni kéne!

A pasid inkább örül annak, hogy ilyen jó nője van, hogy még a haverjainak is tetszik.

Vedd őket levegőnek és kész.

2017. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem olyan nagy probléma, mindenkinek van pár idegesítő szokása, gondolom neked is.

De ezek szerint egy igénytelen, kopasz, agresszív férfira vágysz aki mindenkit lepofoz aki mosolyogva rád néz?

Neked is van szád, küldd el a haverjait frappánsan. Ne tőle várd már, hogy minden haverjával összebalhézzon csak mert neked nem tetszik valami. Valószínű, hogy ha több lenne a dologban, rád mászna vagy fogdosna valamelyik haverja azzal "elbeszélgetne".

2017. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy fallal vagy együtt, és kb. leszar, a lényeg, hogy jól nézki meg be é a haveroknak jó veled villogni.
2017. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha zavar, de nem tudsz elérni változást, akkor vess véget a kapcsolatnak!
2017. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám, mesélek neked olyan "szokásokat", hogy átgondolod.
2017. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az az érzésem, hogy ti nem túl régóta vagytok együtt?

Egy régebbi kapcsolatnál ilyen súlyú "problémák" fel sem merülnek.


"... többet készülődik mint én..."

Ez relatív dolog.

Ha te 5 perc alatt puccba vágod magad, neki meg kell negyedóra is, az nem nagy eset.

Ellenben, ha te 2 órát készülődsz, ő meg 3-at, akkor az érdekes, de nem égbekiáltó.

A haját birizgálja szex közben? Lehet, hogy kopaszodik valahol és azt dugdossa előled.:)

A haverjaival meg viselkedj úgy, hogy ne merjenek veled bizalmaskodni!

2017. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szergej55 ***** válasza:
100%
Kicsim, neked is van szád, hogy a kelletlen kérőknek a tudtára add azt, amit nekünk magyarázol bőszen.
2017. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én pedig ötmilliószor elmondtam neki, hogy nagyon zavarnak ezekna dolgai és jó lenne, ha változtatna rajtuk, de nem igazán törődik vele, mintha a falnak beszélnék."


Örülj neki. Türelmes ember a fickód.

Én pár alkalom után már lapátra tettelek volna (ilyenekért?).

2017. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Babazsúúúúúúúúúr.
2017. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!