Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak, mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Mindkét férfit nagyon szeretem.


1.Velem egyidős, nagyon jó beszélgetőpartner,célok és tervek vannak, időnként elég agresszívvá tud válni, majdnem tettlegesség, de mégsem, az ágyban jó vele.

Nem teljesen az ideálom, de mindig is tetszett.


2.Majdnem 10 évvel fiatalabb, nincsenek még kimondott célok, de nagyon békés természet, nulla tapasztalattal, amikor vele vagyok, mindig tökéletes az ágyban.

Teljesen az ideálom.

Fiatal kora ellenére kimondottan érett, komoly gondolkodású, ő is nagyon jó beszelgetőpartner.


Mindkettőjüket nagyon szeretem, és ők is viszont ugyanúgy szeretnek.

Valakit viszont választanom kell, mert ez a helyzet nem tartható fenn.



2018. febr. 19. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, de én a második pasit választanám. Számomra az agresszió nem elfogadható kis mértékben sem.
2018. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nyilvan a masodikat.
2018. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a másodikat. Olyat, akiben agressziónak a legeslegkisebb nyomát is látod, semmiképpen ne.

De a leírásod alapján te is a másodikat szereted jobban :)

2018. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyikre sem tudtál kizárólagosan koncentrálni, hiszen egyidőben (ugyanolyan szinten) halad a kettő, én amondó vagyok, hogy EGY harmadikat. :)
2018. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 kakadu19 ***** válasza:
100%
az a majdnem tettlegesség át fog alakulni majd egyszer tettlegességbe, lehet hogy nem most, de majd lehet hogy holnap, 1 év múlva vagy 10 év múlva de valamikor be fog következni!
2018. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mindkettőjüket nagyon szeretem tényleg.

Az 1-vel 2,5 év van mögöttünk, a másodikkal 1 év.

Félek nagyon a jövőtől, hiszen ki ne akarná a legjobbat magának, és annak, akit szeret?

2018. febr. 19. 23:54
 7/19 anonim ***** válasza:

Az elsőt válaszd. A célok miatt.

Az agresszió attól függ, nekem is van, hogy kiabál a párom, ha nagyon ki van idegileg. Nem velem, hanem a világgal, de van, hogy agresszívan. Engem a célok hiánya jobban aggaszt

2018. febr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A 2. mert ha az 1 lenne az igazi, nem kezdtél volna egismerni a 2.-at.
2018. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 de ha a 2. az igazi, akkor az 1-est elengedte volna, nem?!
2018. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%

#9. Ha nem lenne ilyen k.... önnyen ismerkedő típus, akkor nem lenne párhuzamosan kettő. Vállaljuk be egy 3.at is még kérdező :D

31/f

2018. febr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!