Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak legjobb fiú barát vagy új párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb fiú barátom. Már nagyon régóta ismerjük egymást. Minden apró titkomat tud rólam, én is tudok róla mindent. Nagyon sok időt töltünk együtt. Sokszor itt alszik nálam, én is szoktam nála. Hosszú hétvégéket együtt töltjük. Mivel egyikőnknek sincs párkapcsolata. Van neki egy régi ellensége. Egy fiú. Sokszor mondta már hogy mi a problémája vele. (Ezt meg is értem, mert tényleg olyan dolgok történtek, ami miatt megértem, hogy gyűlöli a pasast). Most ez a férfi elkezdett velem beszélgetni. Randira is hívott. Én el utasítottam. Most újra hívott. Van egy olyan bennem, hogy szívesen megismerném mert szimpatikus. De ott van a legjobb barátom. Akiről tudom, ha komoly kapcsolat alakulna ki köztem és a férfi között, akkor teljesen elfordulna tőlem. Akkor elveszíteném a legjobb barátomat. Ha nem ismerkedem meg ezzel a férfival akkor lehet hogy örökre magányos leszek. Szerintetek, hogy kellene döntenem? Találkozgatunk, lehet hogy nem is lesz közöttünk semmi, de akkor a legjobb barátomat veszítem el. Ha nem találkozunk, mert én a legjobb barátomat választom, akkor lehet örökre magányos leszek, mert ő lett volna az igazi.
2016. jún. 1. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy õ az igazi. Én a barátot választanám.
2016. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem vagytok együtt azzal aki a legjobb barátod?
2016. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
mert ő gondolom nem néz ki olyan jól mint a pasi aki írogat!
2016. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ez a tag is ellenségének tartja a legjobb barátodat, akkor lehet csak eszköz vagy, hogy adjon neki egy nagy fricskát :)
2016. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyunk együtt, mert fontos mind a kettőnknek az, hogy barátok vagyunk. Ha kapcsolat alakulna ki közöttünk, vagy szerelem. Akkor kivel beszélnénk meg a problémáinkat. Illetve ha vége lenne a kapcsolatnak. Nem csak a páromat veszíteném el hanem a legjobb barátomat is.
2016. jún. 1. 16:32
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én nem hiszek az igaziban és a végzetes szerelemben. Sok ember aki évek során megmozgat majd, és párod lehet. Viszont egy igaz barátság örökre szól.


Én ezt a nagy igazi-zást egy hatalmas csapdának tartom. Mert kijelentettük, hogy ilyen van és mindenki ezt keresi. Ha megtalálod pedig vele éled le az életed boldogan, madárcsicsergéssel és bambitánccal fűszerezve! Na ez a mese habbal! Hogy az ember elvakult és innentől képtelen reálisan látni az életet.

Az hülyeség, hogy vele elszalasztod életed szerelmét! És mit nyersz vele? Max. 10 év lamúrt (mert kb. max eddig húzzák a nagy szerelmek, aztán megunjátok egymást, kifullad a kapcsolat és akkor kihez mész sírni, mert a legjobb barátodat már eldobtad!) Arról nem is beszélve, hogy az elején minden férfi jobbnak tűnik mint amilyen valójában, hiszen ez az ismerkedős fázis ismérve. Ő nem fog a rossz oldalával hencegni és ha van egy kis sütnivalója, akkor még jó hónapokig nem mutatja meg a valóját, ebben persze nagy segítségére van a te képzelőerőd, hiszen, új hús a radaron és most izgalmasabbnak látod, mivel nem ismered!


Én ezeket azért mérlegelném még mellé (csakhogy még nehezebb legyen a szitu).


Én speciel inkább lennék magányos minthogy a barátságomat a hormongőzös döntéseimmel tönkretegyem. Nagyon kevés ember van a világon, akiben vakon merek bízni, ez a legértékesebb dolog, amit adni és őrizni tudok! Egy kétes kapcsolat, ami pedig tetejében párkapcsolati, ahol még több buktató, biztos nem tenném kockára!

2016. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a problémáidat nem a neked legfontosabb személlyel kell megbeszélni?

Gondolok itt ez esetben a társadra...

Én férfiként elvárom attól a lánytól aki a párom lesz h minden jó és rossz dolgot osszon meg velem mert volt ebből részem mikor elhallgatásra kerültek dolgok...

Szóval nem értem a gondolkodásmeneted...

ha így jól elvagytok egymásnál alusztok közös programok minden gondolat megosztása a másikkal akkor ebből már csak a testiség hiányzik...

Lehet én vagyok a hülye.... de én nem fogadom el nő és férfi között a legjobb barátság dolgot...

Lehet a srác többet akar de látja h te egy csöppet sem nyitsz felé így beletörődik ebbe és inkább csendben szenved mint hogy elveszítsen téged, reménykedik hátha egyszer kinyitod a szemed és észreveszed h ott áll előtted az akit mindig is kerestél....!

2016. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyedül biztos nem maradsz.:) Ha sima szimpátia akkor mèg most abbahagyhatod hisz mindig majd ott lesz benned a kellemetlen tüske a barátod miatt ezt pedig nem èri még kockáztatni.:) Keress mást baráti körből biztos ismernek olyan srácot valaki akivel érdemes lenne randizni.:)
2016. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam így. A barátodat válaszd.
2016. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ha nem ismerkedem meg ezzel a férfival akkor lehet hogy örökre magányos leszek"

EZ MI????????? HAHAHA purdé vagy kisasszony még. Egy purdé. A tojáshéj még a seggeden lifeg. Ilyen kijelentéseket.. Nevetséges. Még hogy örökre.

2016. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!