Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak, mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Mindkét férfit nagyon szeretem.


1.Velem egyidős, nagyon jó beszélgetőpartner,célok és tervek vannak, időnként elég agresszívvá tud válni, majdnem tettlegesség, de mégsem, az ágyban jó vele.

Nem teljesen az ideálom, de mindig is tetszett.


2.Majdnem 10 évvel fiatalabb, nincsenek még kimondott célok, de nagyon békés természet, nulla tapasztalattal, amikor vele vagyok, mindig tökéletes az ágyban.

Teljesen az ideálom.

Fiatal kora ellenére kimondottan érett, komoly gondolkodású, ő is nagyon jó beszelgetőpartner.


Mindkettőjüket nagyon szeretem, és ők is viszont ugyanúgy szeretnek.

Valakit viszont választanom kell, mert ez a helyzet nem tartható fenn.



2018. febr. 19. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 én is ezt mondom, hogy tiszta lappal egy 3. versenyző kéne, mindkettőt hátrahagyva, mert a jelek szerint egyik sem olyan jó, hogy a másikat elengedje. (#4 és #9)
2018. febr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mivel alkalmatlan vagy komoly kapcsolatra, ezért az elsőt válaszd. A második jobbat érdemel, ennyi alapján, az első meg téged. Ha esetleg sikerül őt kicsit jobban felmérgesíteni, mondjuk azzal, hogy megtudja milyen vagy, talán kapsz is tőle jutalmat. :)
2018. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó, hogy ilyen szépen véleményt alkottál rólam, ismeretlenül.

Hogy alkalmatlannak nevezel engem komoly kapcsolatra az eddigi életutam ismerete nélkül.

Két 5 éves kapcsolaton is túl vagyok már, sajnos eddig rosszul választottam, mindkettőből én léptem ki, és nem egy másikért hagytam el az előzőt.

Voltam egyedül is, nem vagyok kapcsolatfüggő.

Mostani kapcsolatomban sincs titok, mindenki tud mindent, mégsem jutok döntésre.

Nagyon szeretem őket.

2018. febr. 20. 01:01
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez sem nagyobb h..lyeség, mint úgy tanácsot kérni, hogy sem téged, sem a két jelöltedet nem ismeri senki. :)

Ennyi alapján volt egy véleményem, te pedig évek után nem tudsz dönteni olyanokkal kapcsolatban, akiket ismersz, no meg magadat is ismered, nem? :)

Szóval talán mégsem volt túlságosan alaptalan a következtetésem.

2018. febr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 kakadu19 ***** válasza:
Szerintem alapból gáz ha ilyet kell feltenned mint kérdés. nyilvánvalóan egyikbe se vagy szerelmes bármelyiket választod kicseszel vele úgyhogy egy ilyen gerinctelen pixa mint te inkább éljen egyedül örökre ezt most komolyan mondom hagyd őket élni mert tönkreteszed ezzel a gyerekes agyaddal az életüket.. mi az hogy válasszak??? Így nem lehet elkezeni egy kapcsolatot, ha nem egyértelmű, akkor EGYIKET SE
2018. febr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az egód táplálását végzed, de egy nap felfal téged. Szánalom.
2018. febr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik sem ideális... az első nem ideál+ agresszív, a második túl fiatal, főleg majd 20 éve múlva. Keress még ideálisabbat.
2018. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nulla tapasztalat??????? Hat en nem akarnek tanitoneni lenni vagy anyuka.


Nincsenek celok???? Pedig fontos olyannal sosem lennek egyutt akinek nincsenek celjai nincsenek konkret tervei csak ugy van a vilagban aztan ennyi.


Nagyon bekes termeszet??? Ez olyan unalmas szamomra.


A masodikat kb pozitivkent alitottad be. Sokak szamara egyaltalan nem negativ kepet festettel le rola.


Ellenben az elsorol mondtal rosszat is.


Egyiket sem valasztanam. Mivel van meg rajtuk kivul tobb millio ferfi a foldon


De hogy te kit valassz? Hat mivel ilyen jo csaj vagy hogy ba##ki valasztanod kell..jajj te szegeny..hat le***om..

2018. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Az első agresszív a második meg gyerek.
2018. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!