Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a páromat, hogy ott hagyja a munkahelyét?

Figyelt kérdés
Nagyon alja melót végez, nem méltó hozzám, már mondtam neki ezt, de azt mondta egy ideig nem tud váltani, pedig én be tudnám szervezni egy céghez, de habozik. Mit csináljak vele, hogy megjöjjön az esze?
2018. jan. 15. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

"Nagyon alja melót végez, nem méltó hozzám"


Akkor minek választottál olyan pasit, akinek a munkája nem méltó a királylányos egódhoz, h..lye tyúk?


Csoda, hogy még nem dobott ki ez a pali téged. Majd vált, amikor akar. Neked pedig ha nem tetszik, akkor ott lehet őt hagyni. Aztán keress valami kőgazdag pasast, akinek a millkái már méltók hozzád.

2018. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
#1 hol írta a kérdező hogy nő?
2018. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Tök mindegy. A lényeg úgyis ugyanazt.


Azért gondoltam, mert csak egyes nők lehetnek ennyire p..rasztok, hogy nem méltók hozzá...stb.

Egy pasi azért szerintem nem ilyen.

2018. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 Ennyi.


Első, ne legyen ilyen nagy a csipád a semmire. Örül, ha hó végén 100 ezer megvan neki, de én nem akarom nézni, ahogy szenved és kicsit kínos nekem is, hogy ennyire nem képes keresni egy jobb munkát. (Félreértés ne essék, szeretem nagyon) Magát is teljesen lebecsüli, pedig én tudnék neki segíteni.

2018. jan. 15. 21:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szereti ezt csinálni, nem?

Te inkább beraknád egy olyan helyre, ahol nem érzi jól magát?

Ha szereted, elfogadod úgy, ahogy van. Abban segíts neki, amit ő is akar.

2018. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem érzi jól magát a kereskedelemben.
2018. jan. 15. 21:44
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Tudod az életnek az az értelme, hogy elérj bizonyos dolgokat. Semmit nem ér az egész, ha a kedves párocskád berakja a kis p.csádat valami elit helyre. Hiába keres többet, a pénz nem minden, sőt!! A probléma a te mentalitásoddal van. Mégis ki a franc lennél te, hogy valami nem méltó hozzád? Keress akkor valami gazdag szerencsétlent magad mellé, ha neked ennyire derogál olyannal lenni, aki "csak" 100ezret keres...
2018. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi kedves utolsó. Látom értelmezési gondjaid vannak, ne is írj többet.
2018. jan. 15. 21:54
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
lecummantottad a fonokot?
2018. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azonnal leesett, hogy Te vagy a férfi. :) látod, hogy valami nem (jól) működik, és Te azonnal meg akarod szerelni. Jelen esetben a barátnőd nem "működik" úgy, ahogy szerinted jó, és Te meg akarod javítani. Te nem segíteni próbálsz, hanem helyette megoldani. Hogy legyen önbizalma, ha nem tartod őt képesnek egy munkahelyváltás lebonyítására? Bàrmilyen hihetetlen és paradoxon most azzal segítesz, ha nem csinálsz semmit. Türelmesen várd ki, amíg megérik a barátnődben az elhatározàs, hogy váltani akar. Biztasd, de hagyd, hogy magának szerezzen új munkát. Csak akkor csinálj bármit is, ha ő erre kifejezetten megkér. Neki ez most egy tanulàsi folyamat. Hagyd, hadd járja végig az ùtját.
2018. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!