Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik beteljesületlen szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik beteljesületlen szerelem?

Figyelt kérdés

Amikor valami miatt nem lehet együtt két ember, tudják is és elfogadják.

Pl. egyik fél házas vagy kapcsolatban van, esetleg túl nagy a korkülönbség...?


Mit gondoltok, létezik beteljesületlen szerelem vagy csak szimplán gyávaság?


2017. dec. 19. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nekem sajnos meg is kellett éljem. Pedig gyönyörű lány volt...
2017. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Nekem távolság miatt volt ez. :(
2017. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenétek? Ez engem is érdekel
2017. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem. Ugyanis egy szerelemnek kétoldalúnak kell lennie, és ha egyik fél nem akarja valamilyen akadály miatt, akkor nincs is ez meg.

Bár kellene definiálni a szerelem szót is. Valaki meg tudja fogalmazni mi a szerelem? Engem érdekelne a véleményetek.

2017. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Tul fiatal a lany es nem sexel na az a be nem teljesult, mivel ha szeretsz valakit testestul es lelkestul muszaly kifejezned vagy bele roskadsz a vagyak tengerebe. :/ kell is neznem valami romantikus filmet nem birom.. 25f
2017. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb érzés.

Túl korán jött az életembe, hogy maradhasson. Sajnos van ilyen.

Nem gyávaság, ha valakit akit tényleg szívvel szeretsz, nem alázol meg egy szeretői státusszal, és inkább elengeded. Hiányzik, űr maradt a helyén, nem csak egy sármos férfit, hanem egy barátot vesztettem el személyében.

2017. dec. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Létezik.De elmúlik ez is.
2017. dec. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Van ilyen bicikli,nem is egy.Csak vannak érettebb emberek,akiknek van eszük,és elkerülik a másik számára megalázó helyzeteket.Volt idő,mikor rajongtam valakiért,de szerintem mindketten éreztük,hogy egy románc miatt nem kéne felrúgni mindent.Bár a szikra most is megvan.
2017. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Timivel egyetértek. Létezik, de el is múlik. Eszméletlenül odavoltam egy srácért aki jóval fiatalabb nálam.

Párkapcsolatom van,amellett alakult ki ez a "viszony".

Mindketten óvtuk a lelkünket mert tudtuk, sosem működne igazán a dolog. Nekem gyerekem van, már nem szeretnék, Ő családot, gyereket akar.

Megfordult a fejemben,hogy miért is ne lehetnénk együtt boldogok...de meddig, pár hónapig?


Na, pl. ez beteljesületlen szerelem, ami persze, igen, elmúlik...bár az emléke megmarad.

2017. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Szeretni egy embert és vágyni rá nem egyenlő a szerelemmel. Sokan azt hiszik rólam, hogy én nem hiszek a szerelemben, pedig nagyon is. Csak éppen az olyan dolog ami nem túl gyakran fordul elő. Mert van a szerelem ami soha nem múlik el, ami mellett minden másodlagos és ami kizárólagos. Így a szerelemből összesen egy lehet. Minden más az nem szerelem. Csak az emberek 5 percenként rámondják mindenre, hogy szerelem. Amiben nem hiszek az az, hogy egy ilyen dolgot nagyon keresni kéne bárkinek is, mert nem túl nagy az esélye hogy megtörténik és elviselhetetlen teher is lehet egyben. Ettől függetlenül lehet beteljesületlen, mert a másik mindennél fontosabb és bármit megtennél érte. Szóval ha valamiről úgy gondolod, hogy neki a legjobb, azért bármiről lemondanál.
2017. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!