Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondanátok? Más is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok? Más is van aki úgy él a párja mellett hogy van egy titka a múltjából amiről senki nem tud? Nem nyomja a lelketek?

Figyelt kérdés

Valamikor a múltban kb. 3-4 évvel ezelőtt elkövettem egy hibát. Egyedül én tudok róla és még egy ember. Azonnal beláttam hogy ez hiba volt és hatott rám annyira hogy tudjam soha többé nem fog megtörténni. Megbántam. Van egy értékrendem amihez mindig is tartottam magam. S miután hibáztam még erősebb lett bennem ez.


Eltelt pár év találkoztam egy férfival egy ideje együtt vagyunk és sokat gondolkodtam elmondjam e neki.


Olyan szívesen elmondanám neki a titkom de ugyanakkor meg félek nem e teszek ezzel tönkre mindent. Őszinte ember vagyok és az aki azt a hibát elkövette igaz hogy én voltam de alapvetően nem olyan ember vagyok. Csak egyszerűen így történt.


24N


2018. márc. 3. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
mondd el nekem!!! ígérem senkinek nem mondom tovább.
2018. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki.
2018. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Különbözőek vagyunk. Én nem mondanám el.

De gondold végig, mi motivációd arra, hogy ezt megoszd vele? Változtat bármin is?


Renegteg dolog van az életben, amin nekünk magunknak kell átmennünk. Ebben nem tud senki feloldozást adni, azt magadnak kell megtennek, ne várd mástól..

Én így gondolom.


Van hasonló helyzetben egy barátnőm, neki is yuganezt mondtam, mior ezt kérdzete tőlem mint amit te most.. Tudtam mirőpl van szó, és azt sem értettem, nekem miért mondta el, de bennem megbízhat.


A jelenlegi kapcsolatára ez amúltbéli dolog nincs közvetlen kihatással, az az az ő rlsze volt régen, és hozzá tartozik. A másik ezzel a helyzettel, lehet nem tud mit kezdeni, nem tud vele mit kezdeni.


Mindenkinek joga van ahhoz, hogy legyen személyes múltja, amiről csak ő tud.

Az én lelkemet ez nem nyomná, mert én tudom min mentem keresztül, más ezt nem feltétlen fogja fel. De ez én vagyok.

2018. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi az a hiba? Megcsaltál az exed vagy mi?

31/f

2018. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy titkom. A férjem mindent tud, kivéve ezt, pedig még akkor történt, amikor még nem is ismertem. Nem fogom se neki, se másnak elmondani.
2018. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tad*

31/f

2018. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem ertem. Embert oltetek vagy mi? :O

Most egy megcsalas....mai vilagban kb mindenkinek volt. Ez most nem egy olyan, hogy jaajj de nagy titok meg baj.

2018. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kéne mindenről beszámolni, ami a múltadban történt. Ez valami gyónás vagy mi? Olyat főleg nem muszáj elmondani, amit már rég megbántál. Mindenki hibázik.
2018. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én.

És ha a kapcsolatunk elér majd abba a szakaszba, hogy elmondjam ezt neki, akkor meg fogom tenni. Addig nem.

Nyomja a lelkem, de nem annyira, hogy neki ezt elmondjam.


Én értem, hogy őszinte ember vagy, én is az vagyok. De vannak dolgok, amik rád tartoznak, és a múltban történő dolgokat nem vagy köteles egytől-egyig kiteregetni. Én a helyedben ezzel még várnék, akármennyire nyomja a lelked az a dolog, mert nem tartozik mindenkire ami veled történt.

Nem tartozol magyarázattal a múltad miatt senkinek, csakis önmagadnak!

2018. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
A Nap is fürdik a pocsolyában mégsem lesz sáros..
2018. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!