Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek ebben? Miért tér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek ebben? Miért tér folyton vissza?

Figyelt kérdés

Megpróbálom minnel rövidebben összefoglalni a sztorit.

Volt egy fiú az életemben akibe halálosan szerelmes voltam 6 évvel ezelőtt. Tenyleg, azóta se volt senki olyan hatással rám mint ő. Akkor nem alakult ki köztünk semmi. Teltek az évek, voltak kapcsolataim de őt soha nem tudtam kitörölni teljesen a fejemből. Volt egy nagyon komoly több éves kapcsolatom is, született egy kisfiam, az apuka lelépett egy új barátnővel. Ritkán elszoktam járni szórakozni kiereszteni a gőzt és pár hónapja össze futottam ezzel a sráccal a szórakozó helyen. Sokat beszélgettünk, mondta sokat gondolt rám az évek alatt stb stb. Felvettük újra a kapcsolatot Facebookon, de neki közbe Németországba kellett mennie munkaügybe, jövő hónapba jön haza. Azóta is minden egyes nap beszélünk, teljesen egy hullámhosszon vagyunk, nagyon sokszor van, hogy egyre gondolunk, flörtölünk, már megis beszéltük ha hazajön találkozunk. Tisztában van azzal, hogy van egy kisfiam. Szerintetek lesz ebből valami? Mármint tudom rákéne kérdeznem nyílván, ti honnan tudjátok, de ha róla van szó kb olyan leszek mint egy 15 éves kislány aki most fiúzik először:D Tapasztalatokra lennék kíváncsi, volt e valaki ilyen helyzetben. Meg hogy ti hisztek ebben, hogy minden okkal történik, és hogy ennyi év után bukkan fel újra. Jelenthet ez valamit? Tényleg soha nem voltam igy senkivel, még a kisfiam apjával se. Szerelmes voltam belé is, nyílván. De ilyen intenzív dolgot még soha nem éreztem. Ne haragudjatok, hogy hosszú lett meg lehet kicsit összeszedetlen de tényleg kiváncsi vagyok kívülállók véleményére is.


2018. márc. 4. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért csak óvatosan, nehogy csak játsszon veled, vagy csak dugni akarjon.
2018. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen dolog, amibe teljesen biztos vagyok, hogy ez kizárt :) Ő nem olyan, elég sokat beszélgettünk, olyan dolgokat is elmondunk a másiknak mint ahogy azt senkinek. Nagyon normális férfi, meg ezalatt a 6 év alatt héba hóba beszéltünk, ha szülinap/névnap ilyesmi volt a másiknak mindig írtunk egymásnak.
2018. márc. 4. 18:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá. :)
2018. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akivel dolgod van, azt nem kerülheted el, szóval hajrá, aztán lesz belőle, aminek lennie kell. De akármi lesz is, csak előnyödre válhat. :-)
2018. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindennek van oka! Bízzunk benne, hogy sikerülni fog nektek! Szerintem az már jó jel, ha minden nap beszéltek.
2018. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen a válaszokat. Szivesen fogadok még esetleg tapasztalatokat/tanácsokat. :) Remélem összejön és a sok sz*r után most már rám mosolyog a szerencse :)
2018. márc. 4. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Szurkolok nektek. Rám is rám férne már egy kis pozitív változás ezen a téren végre. :-)
2018. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mást nem tehetsz, mint bízol! :) Én akarok hinni benne, hogy minden okkal történik. Persze az ember könnyen belemagyaráz dolgokat mindenbe, de néha meg kicsit túl soknak tűnik a véletlen, ha értitek mire gondolok. :)


Van egy jó film a témában, nézd meg. :) When we first met. :)


Reméljük minden összejön! Sok boldogságot nektek! :)

2018. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a gyereked apjára is azt mondtad, hogy nagyon normális férfi, vagy esetleg mazochista vagy?
2018. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pandas74 ***** válasza:

Minden okkal erkezik az eletedbe!En hiszek ebben,sot hasonlo helyzetben vagyok .....talalkoztunk,beleszerettem.....eltunt(masik kapcsolat)...probaltam elfelejteni....aztan ujra talalkoztunk...beleszerettem megint....valok(mar regen kellett volna)

Szoval ennek is oka volt...nelkule nem hoztam volna,dontest a valasrol!

NALATOK IS OKA VAN A TALALKOZANAK,ES EZ MAJD IDOVEL KI IS DERUL,HOGY MI LESZ AZ....en drukkolok,hog boldog legy,te pedig HIGGY ES BIZZ EBBEN!(persze tenned is kell erte)

2018. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!