Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni a volt szerelmemet?

Figyelt kérdés
2014 októberében volt egy igazi komoly mindent elsöprő kapcsolatom amikor azt mondtam hogy ő az igazi megtaláltam életem szerelmét akivel leélném az életemet mindenben megegyeztünk jól is nézett ki kedves volt minden amire vágytam, de 3 hónap múlva elhagyott visszament a volt pasijához, telik az idő lassan négy év telt el és még a fotóit sem tudom kitörölni, hiába próbálkoztam más nőkkel egyszerűen azt érzem nem megy és mindenkiben őt keresem, 26 éves voltam amikor azt mondtam hogy boldog vagyok ezzel a lánnyal és amikor vége lett szinte minden másnap csak sírni tudtam férfi léttemre annyira szerettem, de amikor most a facebookon látom hogy terhes és gyereke lesz ez ismét tőrdöfés volt a szívembe, egy ideig keveset gondoltam rá de most újra és újra amikor csak meglátom mindig eszembe jut a múlt 30 éves leszek és azt érzem képtelen vagyok párkapcsolatot létesíteni bárkivel, volt már valaki hasonló helyzetben? tanácstalan vagyok mit tegyek

2018. márc. 4. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl tiltsd le a facebook-on :D basszus...
2018. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod elfelejteni, mert nem akarod elfelejteni.

3 hónap az rövid idő, ez kb. egy futó kapcsolatnak felel meg.

Töröld ki szépen a fényképeit és ne nézegesd a facebook-ját.

Már éli a saját életét, te már nem vagy benne, ennyi, fogadd el és lépj tovább.

2018. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Volt egy igazi komoly mindent elsöprő kapcsolatom" <-----> "3 hónap múlva elhagyott visszament a volt pasijához"

Bocsi de innentől elég nehéz komolyan venni a kérdést.

2018. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 szerintem komolyan vehető, mert három hónap lehet nagyon intenzív szerelem. Nem ez a rész a durva, hanem, hogy miért nem tiltja le azóta sem.


Kérdező most azonnal tiltsd le mindenhol. Ha ezt nem teszed meg akkor semmi értelme a többi dolognak.

2018. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonlo helyzetben voltam. En 2012-ben jartam egy lannyal 2 honapig es 2015-ig keptelen voltam elfelejteni. Az 3 ev nagyon nehez volt, foleg ugy, hogy a legjobb tanacs, amit kaptam az volt, hogy "felejtsd el!". Sajnos, aki nem volt meg igy, nem tudhatja, hogy ez nem rajtunk mulik. A par honapos egyutt let raadasul a legrosszabb, mert nem eleg ido, hogy megismerjunk valakit es megmarad az a tokeletes kep rola a fejunkben, ami valahol tudjuk, hogy hazugsag, de annyira szeretnenk elhinni, hogy O tokeletes, hogy hazudunk sajat magunknak. Jobb hijan elmondom, hogy nekem mi segitett. 2015-ben talalkoztam egy lannyal, aki mindenben az ex-em ellentetje volt es beleszerettem. Ezutan kitisztult minden es mar nem egy tokeletes angyalnak lattam az exemet, hanem egy embernek, aki nem szeretett engem es minden egyes masodpercet, amit az eletembol ra aldoztam megbantam. Inkabb elnem kellett volna es elvezni az eletet. Ezt egy nap majd te is igy fogod latni. Legy turelmes es nyitott mas fele. Idovel minden seb begyogyul.
2018. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első Nő akivel lefeküdtem volt az első nagy szerelmem és néha még most is álmodok vele, pedig ez 23 éve történt. Nem felejtem el soha és senki nem veheti el tőlem. De annak vége lett és tovább léptem. Elfogadtam, hogy bármennyire is szerettem neki ez nem volt elég és el tudtam engedni,és találtam helyette jobbat. AZt kérdezed, hogy bánt-e? Nem, mert bár én rajongtam érte ő ezt vajmi kevéssel viszonozta, majd lecserélt egy másik férfira. Ha megkérdeznéd, hogy ha évekkel később találkoznék vele akkor lehetne-e folytatás? Erre azt válaszolnám, hogy biztosan nem, mert azóta találtam magamnak jobb partnert, és amit anno tökéletesnek véltem az a mai fejemmel jó ha közepes. Lehet hogy ő is változott, ahogyan én is, de közel sem biztos hogy az előnyére.

Azt javasolnám Neked, hogy ne próbáld magad áldozati szerepben feltüntetni, fogadd el hogy valami véget ért és azon gondolkodjál hogyan tudsz még ennél jobb partnert találni.

Ha azt kérdezem tőled, hogy mit érzel akkor ha azt mondom, hogy eldobott a partnered egy másik személyért cserébe,akkor nem érzel némi dühöt magadban? Ha igen, akkor kezdesz kijönni a gödörből. Ne szépítsed a dolgokat, lecserélt mint egy ruhát és boldogan éli tovább az életét.

Nekem is van egy jó barátom, aki hasonlóan vélekedett az exéről ahogy te is teszed, majd egy korrekt berúgás után végre sikerült észhez térítenünk és azóta nem beszél azzal a némberrel, sőt szó szerint úgy megutálta, hogy minden tárgyat kidobott ami rá emlékeztette. Neked is ezt kéne tenned.

2018. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#4 'Intenzív szerelem' az nagyon nem egyenlő komoly kapcsolattal..
2018. márc. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!