Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőmet emberileg nagyon szeretem, de már szexuálisan nem annyira vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, nem volt eddig sikereim a nőknél. Aztán csak sikerült összejönni a jelenlegi és az első barátnőmmel, kicsivel több mint egy éve együtt vagyunk.

Nagyon jól megvagyunk, nem napi szinten találkozunk, mivel nem egy városban lakunk, de nagyon jól szoktuk érezni magunkat, közös programok is frankók stb.


Emberileg, lelkileg, ahogy tőrödik velem, minden, nála jobbat nem ismerek! Így nagyon szeretem, szerelmes vagyok.

Viszont a szexet annyira nem élvezem, illetve az is lehet azért mert első barátnő, kiváncsi vagyok, mással milyen lehet szex.

Látom a szép csajokat, és kipróbálnám velük, de nem teszem, mert barátnőm van. Egyébként az én barátnőm is szép nagyon.


Tehát lelkébe szerelmes vagyok, szexuálisan viszont nem vonzódom hozzá annyira erősen.

Mit tudnék tenni? Ha szakítok lehet nem lesz ilyen nőm soha többé, ő a legnormálisabb eddig, akit ismerek.


Én 27, ő 23 éves.



2018. márc. 10. 19:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, leírom a sztorimat, okulásképpen, hogy ne járj úgy, mint én.


29 éves vagyok, sosem volt még barátnőm, csak prostikkal feküdtem le. Volt pár randim, de folytatása egyiknek sem lett. Pedig minden próbáltam, online ismerkedni, társkeresők, offline, bulikban, fesztiválokon, iskolában, munkahelyen, boltban, az utcán, ismerősi körből, konditeremben, egyetemen, sportoltam, dolgoztam külföldön, bejártam a kontinenst, jó fizető munkáim voltak, stb.

Soha sem jártam sikerrel, akikbe szerelmes lettem, mindig visszautasítottak. Most hagyjuk, hogy ez mennyire torzított a személyiségemen, arról regényt tudnék írni.


A lényeg: eddigi életemben egyetlen egyszer volt olyan, hogy egy szép, kedves, okos és csinos lánynak tetszettem, és nem is kellett tepernem, mert első látásra megvolt a szimpátia. Ez még 2012 tavaszán volt, a 23. születésnapom környékén. Diákmelón voltunk együtt, egymásra néztünk, összemosolyogtunk, és már meg is volt minden. Én hülye 4 hónapig tököltem, hogy mi legyen, erre összejött egy angol munka, és én persze azt választottam. Mindezt csak azért, mert ismertem pár olyan csajt is, aki jobban bejött külsőre. Úgy voltam vele, hogy táncsak lesz még ilyen, h első látásra belémzúg egy kívülről/belülről tökéletes lány... hát azóta sem lett.


Ő azóta menyasszony, én meg örülök, ha havonta 1x egy órára be tudom fizetni magam valakihez. Pedig szeretnék párkapcsolatot, gyermeket, de egyszerűen nincs azóta sem szerencsém az ismerkedésben, a szerelemben.


Szóval fogadj meg egy jó tanácsot, és tarts ki a lány mellett, mert a végén 30 éves forever alone leszel, úgy mint én.

2018. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!