Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hol találkoztatok álmaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol találkoztatok álmaitok nőjével/pasijával?

Figyelt kérdés
Hol voltatok éppen, és mit csináltatok, amikor először találkoztatok, és mi lett a dologból?

2018. márc. 13. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egy társkeresőn ahol nem társat keresni voltunk fent..

találkozgattunk,de miután nem nyitottam szét a lábam neki már nem voltam érdekes

2018. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az agardi popstrandon. Haverral lementunk roplabdazni, o is ott volt. El is kerte a szamomat, hogy hivjon majd a tetembe is jatszani. Es kerte, hogy menjunk maskor is. Mondjuk a kovetkezo heten o nem lesz, mert akkor lesz az eskuvoje. Nem erdekelt kulonoskeppen, en is hazas voltam. Masfel ev mulva valtunk el mindketten. Ma o a hazastarsam, a kislanyunk a 7. evfordulonk napjan szuletett.
2018. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy haverom garázsában. Az autó motorteréből lógott ki éppen, fülig koszosan :D
2018. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Facebookon.
2018. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Internetes tàrskeresőn ismerkedtünk meg. Èpp suliban voltam mikor először írt üzenetet. Még aznap este vàlaszoltam mikor hazaértem, elkezdtünk ismerkedni, beszélgetni, egyik dolog követte a màsikat. 1. randi, 2., majd 3., rövid együtt jàràs, lànykérés , jegyben jàràs, összeköltözés, esküvő: mindez 1,5 év alatt. Ma màr több mint 8 éve vagyunk együtt, 7. éve hàzasok is. A 2 szép kutyusomat màr együtt neveljük, minden szuper, boldogok vagyunk:) 32/N, 29/F
2018. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!