Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ez? Valamit jelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Valamit jelentettem neki? Vagy csak baráti megnyilvánulás?

Figyelt kérdés
Az utolsó napomat töltöttem a munkahelyemen. A kollegám aki tetszik,de van baratnoje-megolelt hosszan kétszer is,és simogatta közben a hatam.
2018. márc. 13. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt tartanám valószínűbbnek, hogy bejössz neki. Ha hosszabban ölelt meg (ráadásul kétszer is), az nem véletlen, legalábbis én úgy gondolom, meg azért simogatott is téged. A kérdés már csak az, hogy hogyan alakul a jövőben a kettőtök viszonya, mihez fogtok kezdeni egymással.
2018. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bejöttél neki, de a biztos kapcsolatát nem tette volna kockára.
2018. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hm, nem tudom eldönteni. Lehet, hogy csak kedvelt és ennyi, bár nem töltöttünk túl sok időt egymás társaságában. Nem kereste különösebben a tarsasagomat, csak ha épp együtt kellett dolgoznunk. Miből gondoljatok,higy bejottem neki?a hosszú ölelés nem lehet baráti? Bár barátságban sem voltunk, csak kollegalis viszonyban.
2018. márc. 13. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 kollégának nem simogatom a hátát és nem ölelem meg kétszer egymás után. Pláne ha nem is nagyon ismertétek egymást.


Vonzódott valamennyire hozzád, nem a kollégának, hanem a nőnek szólt a hát simogatás, de a meglévő kapcsolatát nem tette kockára. Ennyi.

2018. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha belegondolok,van két nagyon jó kollegám,akivel bizalmas viszonyban vagyok,húsz éve ismerem őket,de meg ok sem borultak a nyakamba.
2018. márc. 13. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak barati volt mert lehet ugysem fogtok talalkozni! Akkiket meg 20 eve ismersz azzal tartod tovabb a kapcsolatot akkor miert kellet volna nekik leborulni! Ne kepzelodj
2018. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt pasi kolléga de nem borult a nyakamba nem sokat meloztunk eggyütt .Lehet hogy embere vàlogatja hogy ki hogy mutatja ki az érzelmeit .Az hogy van bnője attol még vàlthattàl ki belőle érzéseket .
2018. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!