Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti kiakadnátok azon ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok azon ha a párotok megígérné nektek szülinapotok alkalmával h elmegy veletek egy koncertre egy hónappal előtte, és az uccsó pillanatban közölné h ja hát ő ezt elfelejtette és hazautazik vidékre?

Figyelt kérdés
Engem nagyon mélyen érint a dolog. És még csak megse érti h mi ezzel a problémám. Főként férfiak véleményére lennék kiváncsi ezzel kapcsolatban. Szerintetek ezt egy szerelmes ember megteszi élete szerelmével?Szakítsak?Mit tennétek a helyemben?
2018. márc. 15. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz én nő vagyok (és érzékeny típus), de nekem NAGYON rosszul esne és utána hosszas átbeszélést igényelne a lelki békém.
2018. márc. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Had menjen. Nem érdekelne.
2018. márc. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondaná, hogy "ne haragudj, közbejött ez meg az, nem tudok elmenni veled", akkor szó nélkül elfogadom (persze ha komoly indoka van, nem olyasmi, hogy inkább a haverokkal menne sörözni), végül is felnőtt emberek vagyunk, legfeljebb elmegyek egy barátnőmmel. De ez a "jajj elfelejtettem" meg "mikor mondtam én olyat, hogy elmegyek veled" csak azt jelzi, hogy magasról sz#rik rám, úgyhogy ilyenkor elbeszélgetnék vele arról, hogy van-e értelme még ennek a kapcsolatnak. Ha tényleg "egymás élete szerelmei" vagytok, akkor szerintem érdemes először megpróbálni megoldani a dolgokat, de ha egy bizonyos idő után még mindig nincs változás, akkor csak a szakítás marad.
2018. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!